Kilo ile alakalı özgüven sorunu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve a big bear punchs tarafından 17 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. a big bear punchs

a big bear punchs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,size kısaca kendimden bahsedicem.11-12 yaşlarımda zayıf,gezmeyi seven,bolca yürüyen ve spor yapan bir çocuktum (şuan 16 yaşındayım).Ergenlik çağına girmemle birlikte biraz içime kapandım ve sporu,gezmeyi yani aktiviteleri eksilttim ve çok çabuk kilolar almaya başladım (ve tabi ki uyku düzenimde çok bozuktu-hala geceleri 4 gibi yatarım).Her neyse son günlerde iyice kendimde güven eksikliği hissetmeye başladım vücudumla alakalı,her önüne gelen çok kilo almışın,çok kilolusun vs. vs. demelerinden ve aynaya baktığımda kendimi gördüğüm zaman gerçekten kötü hissetmeye başladığımdan dolayı fitnessa başlamaya karar verdim (1.83 boy 95 kilo civarıyım bu arada).Fakat malum kış ayındayız,arkadaşlarımın tavsiyesi benim yaz ayında başlamam yönünde ve en erkenden kilo vermek istiyorum.Sizce nasıl bunu başarabilirim,nasıl daha iyi bir görünüşe sahip olurum ya da sıkı çalışarak ne zamanda iyi bir vücuda sahip olurum.Cevaplarsanız sevinirim,şimdiden teşekkürler.

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Duzgun ve yeterikadar ye. Spor yap
    Mucize yoktur bu işlerde.

a big bear punchs bunu beğendi.
  3. a big bear punchs

a big bear punchs Üye

Beğenileri: