Kilo almam içim öneri

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Kenwort60 tarafından 2 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kenwort60

Kenwort60 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba
    öncelikle umarım konuyu doğru bi yere açmışımdır kilo almak için beslenme programına ihtiyaçım var ve önerilerinize yaşım 22 boyum 1.82 kilo 53 kilo almak için nasıl bir yol izlemeliyim neler tüketmem gerekiyor çalışan biriyim işim tempolu yediğini yaktıracak cinsten ama kilom nedense hep sabit 4 senedir 53 55 kilo arası inip cıkıyor artık sıkıntı olmaya başladı iş ortamı olsun dışarda olsun gören ekmek yemiyomusun yok budur şudur artık iyiden problem olmaya başladı iyi omuzlarım vücuduma göre geniş yapıdan dolayıda bu durumu kurtarıyor 53 kilo aynı boy birisiyle yanyana geldigimde kilolu görünüyorum neyse fazla uzatmayayım arkadaşlar kilo almam icin bi beslenme önerisi istyorum hedefim şuan 60 kilo olursam spora başlıcam şimdiden önerileriniz ve tavsiyeleriniz için teşekür ederim takipteyim

2. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    abicim benim yaş 16 geçen sene 54 kiloydum şimdi 63 kiloyum özel bir beslenme programı veya kilo aldırıcı kullanmadım senin yapacağın
    1-eskisinden fazla yemen ( misal akşam 2 tabak pilav yiyosan 3 e çıkart)
    2-yemekten önce veya yemek sırasında sıvı tüketmemen (kola,su falan mideyi boşa doldurur)
    3-akşam yatmadan önce diğer öğünlerden daha fazla yüklenmen kuruyemiş,cicibebe-süt veya yüksek kalorili shake içebilirsin
    kilon baya az olduğu için hızlı kilo alabileceğini düşünüyorum Allah yardımcın olsun şimdiden

3. Berat Alparslan

Berat Alparslan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Sadece yemek yiyerek sağlıklı bir kilo almanız pek mümkün değil işten kalan vakitlerde evinize alacağınız bir dambıl setiyle internetteki hareketlerini birkaçını(sadece dambıl ile yapılabilecekler) evde deneyin ardından üstteki arkadaşımızın dediği gibi ya öğünlerinizi arttırın yada öğün başı düşen karbonhidrat, protein miktarını arttırın. Temiz bir dinlenme ile beraber yavaş yavaş sonuç alırsınız fakat unutmayın ki günlük yaktığınızdan fazla yemeniz ve ufakta olsa spor yapmanız şart.

Sayfayı Paylaş