Kilo almakk ve hedef kaloriye ulaşmakk

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve Bussraa tarafından 11 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Bussraa

Bussraa Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Çok zayıf kilo alması gereken aynı zamanda kas gelişim için haftada 4 gün fitness body yapan biri için günlük alması gereken kalori hedefi 3000 kcal ise en kolay ve pratik hangi besinleri tüketmelidir ? Yemeyi zevkli hale getirmeli ki eziyet gibi gelmemeli önerileriniz varsa çok sevinirim.
    sürekli aynı şeyleri yemek bi noktadan sonra çile gibi oluyor sonucta :)
    Kahvaltıda yulaf ezmesi yumurta ara öğünlerinde fındık fıstık meyve, yemek olarak bulgur pilavı kuru bakliyat tavuk balık ıspanak makarna tarzı şeyler yapsada kalori her zaman tutmuyor burada gezinirken nohut kızartması, süt yulaf muz pekmez lorlu karışım vb şeylerle karşılaştım çok mantıklı ve çok hoş geldi :) kilo artışı için öneriniz ne olabilir ? Özellikle harcadıgından fazlasını almalı ki ileriki zamanlarda salonda geçirdiği vaktin karşılığınıda alabilsin :)

Hlndlr bunu beğendi.
  2. 8 GyM

8 GyM Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    53
    Büşra Hanım
    Eğer kendinize Beslenme Günlüğü açarsanız ve öğünlerinizi bizimle paylaşırsanız günlüğünüzde,size elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.Hem motive açısından daha etkili olacaktır.
    Benim yengemin adı da Büşra ve o da çok zayıf :) Bütün Büşra'lar zayıf olmak zorunda mı :)

3. Bussraa

Bussraa Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Yeni üye oldugum için tam olarak herşeyi çözemedim daha bunun ıcın kusura bakmayın ama alışacagım ınsallah :)) Ben tam tersıne aşırı kıloluyum bu konuyu yardım etmek istediğim biri için açtım benim için önemli kendi diyetimi çok şükür hallettim gibi ama arkadaşımın kılo alması suan cok daha onemli benim için :D

4. ffurkayakca

ffurkayakca Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Eğer düzenli bir beslenme programı uyguluyor ve sonuç alamıyorsanız gainer kullanmanızı tavsiye ederim.

5. Bussraa

Bussraa Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Aslında daha çok yeni spora başladı arkadaşım gece çalışıyor ve gercekten yemek yemesi düzensiz suan dıkkat ediyor besınlerıne ama zorlanıp bırakmasını ıstemıyorm o yuzden onun ıcın arastrmalar yapıp alternatıfler dusunuyorum zevk alarak yapması yemesi için kalorı tamamlama sıkıntısı oluyor cnku gece calsıtıgı ıcın :/

6. ffurkayakca

ffurkayakca Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    boy kilo ve hangi saatlerde çalışıyor bilgi verir misiniz

7. Bussraa

Bussraa Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    172 boy 48 kilo aksamları 5te gidiyor işe sabah 8de çıkıyor ertesi gün 5te gidiyor tekrar bazen mesaisi oluyor haftada bır gun 1 de gidip sabah 8de cıkıyor yada 5te gidip öğlen 1de cıkıyor genelde bu sekılde vardıyaları. özel güvenlik görevlisi.

Sayfayı Paylaş