Kilo almak isteyenlere karbonhidrat bombası

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve Börteçine tarafından 25 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. Angelossi

Angelossi Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    yatmadan önce yükselen kan şekeri büyüme hormonu kullanım etkenliğini azaltır.

2. iskeletor

iskeletor Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Başka bir başlıkta sorayım dedim ama konu kilitlendi.
    Acemiyim kusra bakmayın.

Arkadaşlar gerçekten zararı var mı ? Pekmez olayının çok kafama takıldı ya ?

Bugün bir de salona gidip bilgi aldım.Bayramdan sonra yazılmayı düşünüyorum.Ayda 3 kg garanti dediler.

Haftada 3 gün olmak şartıyla.Protein tozu da kova şeklinde büyük bişe idi 160 ytl dediler.

Kursun fiyatı da 3 aylık 150 ytl, iyi mi ?
    Yani forumda var bu konular ama yine de sorayım dedim.

3. enwer-34

enwer-34 Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    havaalaninda isci
    Yer:
    İstanbul
    bence en iyi kilo alma yöntemi iyi bir ögünden sonra findik fistik yada antep fistigi cevizde olabilir 100 graminda 600 650 kalori vardir tok karnia yada ara ögünlerde 200 gram findik yeseniz 1200 kalori yapar findigin kilosuda fazla birsey deil zaten üstünede güzel bir protein icecegi tabi hepsi yemekten sonra :)

4. MertX917

MertX917 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arakadaşlar hepinize merhaba sitenin yeni üyesiyim konunun biraz dışında kalabilecek bir soru sorucam beni şimdiden bağışlayın...
    Boyum 1.75 kilom ise 60 çok zayıfım ve bir türlü kilo alamıyorum yaşadığım yerde olanaklar yok spor salonunada gidemiyorum ve maddi durumum iyi olmadığı içinde beslenme şeklimi fazla artıramıyorum. Ancak bu konuda gerçekten çok azimliyim evde betondan yapılmış bir halter ve 2 dumbell var yiyecekleri arttırmadan kilo alabilirmiyim sadece bu aletlerle çalışarak eğer bana yardım edebilirseniz çok sevinirim tekrardan özür diliyorum çünkü konuyu başka yere açmayı bilmiyorum ve tekrardan özür diliyor iyi çalışmalar diliyorum

5. bodyci55

bodyci55 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    mert,
    öyle bir dünya keşke olsa kardeşim

6. kng0909

kng0909 Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    ya kusura bakma ama cok gereksız . tadı cok guzel olmasına ragmen yıyemedıgımız okadar cok sey varkı. bunları arasında oturupta karbon hıdrat ıcın yemek hazırlamaya gerek yok

7. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    yediklerini artırmadan ve çok çalışarak geri bile gidersin.mecbur artıracaksın çünkü vücut beslenmek isteyecek.

8. acarr

acarr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu karışımı kim yazdıysa saolsun:D 63 kiloydum suan 76kiloyum.

9. RoLL

RoLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Besin değerlerine baktımda harbiden karbo bombası gibi.

10. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bu kadar nişastayı alıpta kaykılmayan var mı ?=))

11. gurcelik

gurcelik Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Bence güzel bir karışım, ama onun yerine buğday nişastası yapın 200 gr

12. yasince7in

yasince7in Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkaşlar, umarım iyisinizdir =)

Kilo almak isteyen arkadaşların arkadaşımızın bahsettiği karışımı uygulaması iyi bir çözüm yöntemi olabilir. Ama bu durum o kadar sağlıklı değildir. Bahsedilen mısır, patetes ve pirinç nişastaları o kadar faydalı ürünler değildir. Ama kilo almak için ideal bir yöntemdir. Fakat çok abartırsanız bu durum yağlanmaya doğru gider.

Sağlıklı mıdır?

Bahsedilen veya buna benzer karışımlar kilo aldırır ve hacim kazandırır fakat bu kadar sağlıklı değildir. Antrenmanın hemen üstüne tüketebilirsiniz. Ama çok abartmamanızı öneririm. Mesela 100 gramı asla geçmeyin. Ve sadece antrenman günleri tüketin. 100 gramında 80 gram civarı karbonhidrat bulunduğu için istediğiniz verimi alabilirsiniz. Gün içerisinde öyle tüketeyim demeyin. Yağlanır ve sağlıksız bir durumda olabilirsiniz. Dediğim gibi antrenman sonra tüketmeniz en faydalı olanıdır.

Ayrıca %100 üzüm suyuda tüketebilirsiniz. Spordan hemen sonra 1 bardak üzüm suyu da işinizi görebilir. Ama patetes nişastasında bulunan karbonhidrat değeri olmayacağı için daha az etki görmüş olursunuz. Patetes nişastası ile iyi bir hacim kazanabilirsiniz. Çok tüketmeyin ve sadece antrenmandan sonra tüketin.

İyi günler

Son düzenleme: 2 Temmuz 2016

Sayfayı Paylaş