kilo alamama sorunu.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve djmuncher tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. djmuncher

djmuncher Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oncelikle kendimi tanitayim adim cihan. yurtdisinda yasiyorum. ve eger konuyu yanlis yere actiysam admin arkadaslar kusura bakmasinlar..
    ben cok uzun bir suredir bu sure yaklasik 5 yildir kilo almaya calisiyorum neden diye soracak olan arkadaslar icinde 180 boy 60 kiloyum ve hic hos gorunmuyor insanin vucudu ozellikle tsort giydigin zaman :) bir cok yolu denedim en son 6 aydir spor yapiyorum ve gainer kullaniyorum 3 farkli gainer kullandim ama yararini goremedim 3 kilo aldim ve oyle kaldim. nasil bir yol izlemem lazim ? simdiden cevaplar icin tesekkurler.

2. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    kendine beslenme programı yap kilo alamadınmı kaloriyi arttır yinemi alamadın dahada arttır dahada dahada 15 öğün ye gerekirse

3. dj_muncher

dj_muncher Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam o is olmuyor yaw ogrencilik var baslasamda duzenli gitmiyor.

Sent from my 831C using Tapatalk

4. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    62 kilodan 70'e çıktım.4 ay önce tartılmıştım birde.Şuanda geçmiştir muhtemelen.Göbek 0.Onun yerine göğüs, kol ve omza gidiyor kilolar :D Düzenli sporla birlikte iştahınızda açılcağından ister istemez alıyorsunuz.Çok üstüne giderseniz kendinizin Arnold olursunuz veya tam tersi etki yapar acayip birşey çıkar ortaya :D Mükemmel disiplini hala yakalayamadım ama gelişmem devam ediyor.80'e kadar devam.1.80'e 80 olduğumda geliceğim hal manyak olcak nasılsa.Az kaldı :D

mrtylmz1 bunu beğendi.
  5. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    anlattığına göre sağlam adımlar atıyosun ben ilk senemde 3 ayda 15 kilo aldım göbeğe gitti ama artık yavaş kilo alarak kol omuz göğüse göndermeye çalışacam

6. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Adımlar atıyorum maalesef :/ Ağrılar olmasa şuana kadar çoktan 77-78 kgye ulaşmıştım belkide.Şuanda 72-74 olabilirim.Bugün tartılıcam.Psikolojik ve fiziksel durum olarak kendini sağlama almak gerekiyor en başta

mrtylmz1 bunu beğendi.
  7. dj_muncher

dj_muncher Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Walla ben bi 5 ay spor yaptim hacim olustu ama kutle yok hic. Sonra istem disi olarak uzaklastim spordan. Hayatimda duzenin olmamasi sorun zaten

Sent from my 831C using Tapatalk

8. mrtylmz1

mrtylmz1 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim o kiloları göbeğe göndermeden nasıl diğer bölgelere gönderdin biraz bilgi verirmisin

9. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Araştırma, disiplin ve sporla.Kendime program buldum öncelikle.En zor kısmı burasıydı.Ardından protein, enerji ve karbonhidrat içeren şeylerin listesini hazırladım.Her gün aynı şeyleri yemek sıkardı.Çeşitli şeyler buldum.Ardından o programa göre 2 günde 1 aynı saatte 2 ay boyunca çalıştım.Çalıştıkça iştahım açıldı ve midem genişledi.Yemeye başladıkça besinler kasların çalıştığı bölgeleri kendine getirdi.Şuanda 70 kilo civarıyım.10 kg sonra istediğim yere ulaşıcam ama duraksadım.Aksak şekilde ilerliyor.Ama bırakmadım.Kısa süre sonra geri dönücem bir şeyler kaybetmeden

Sayfayı Paylaş