kg verme

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ugurcanizmir tarafından 22 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ugurcanizmir

ugurcanizmir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar merhabalar kusura bakmayın konuyu dogru yerde açtımmı bilmiyorum ben sizden ufacık biraz bilgi istiyecektim yasım 32 boyum 169 ama hafif bir göbegim var ben bu göbegi eritmek için bu ab rocket mekik aletleri vb bazı ürünler var alsam faydasını görürmüyüm simdi diyeceksiniz kardesim biraz spor yap kendim devlet memuru oldugum içim işim geregi sürekli oturarak iş yapıyorum o yüzden biraz göbek bagladım yanlardada biraz sarkma oldu bu aletlerden hangisini tavsiye edersiniz aşşagıda linkleri mevcut yada bu ürünlere benzer özellikte işe yaraıyacak bir ürün tavsiye ederseniz simdiden ilgilenen herkeze çok teşekür ederim Saygılar sevgiler

https://resmim.net/f/pmrPdR.jpg

https://resmim.net/f/bkUtf8.jpg

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    701
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürünler kilo verdirmez, göbekte eritmez. Şekillendirme dersen o işe yarar ama gene de gerek yok. Göbeğin çözümü beslenme ve hareketli yaşam. Gerisi boş. İnternetteki çeşitli sitelerden günlük kalori ihtiyacını hesaplayıp 150-200 civarı eksik alarak yavaş yavaş eritirsin. Günlük hayatına biraz da yürüyüş, spor ekledin mi güzel sonuç gelir.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ugurcanizmir bunu beğendi.
  3. ugurcanizmir

ugurcanizmir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Ekli Dosyalar:

• image.jpeg
      image.jpeg
      Dosya Boyutu:
      30,6 KB
      Görüntüleme:
      46
    • image.jpeg
      image.jpeg
      Dosya Boyutu:
      28,1 KB
      Görüntüleme:
      58
    Son düzenleme: 22 Kasım 2018
  4. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    beslenmene dikkat etmediğin sürece h,içbir alet ürün göbeğini indirmez ki göbek yağlarıda en zor ve son yok olan yağ çeşidi :)

ugurcanizmir bunu beğendi.
  5. ugurcanizmir

ugurcanizmir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    valla dogru söyluyorsun 82 kg dan 69 a dustum 7 ayda sporla beraber bunun yanında ekmek tuz şekeri kestim ama işte su göbek biraz daha erise baklavada görmesek olur:D:D

Sayfayı Paylaş