Kevin Levrone Gerçeği

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve ARNOLDschwarzeneggeR tarafından 17 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    Bugün serdar aktolga ile yaptıgım konuşmada bana kevin levronenin istese zamanında kesinlikle mr olympia olabilecegini söyledi. kevin in yaptıgı program şu yılın sadece 4 ayı antreman yapıp 4 ayı ilaç kullanıp (bunun 2 ayı bulk 2 ayı da definasyon) mr.olympia 2. si olup cıkıp 6 ay yatmak. serdar aktolga kevine sormuş neden? spor için sosyal hayatımdan müzik & film kariyerimden mi vazgeçeyim demiş. LEVRONE:

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Mayıs 2008
  2. ofis

ofis Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    böyle bir denge kurupta 2. olabilmek büyük başarı

prensipli adammış ve bunlara bağlı kalmış tebrikler

3. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Kevin Levrone
    Maryland Muscle Machine videosunun,
    En sonlarında gitar ve bateri çalarken görmüştüm ,
    Demek ki baya bi sevdası varmış müziğe karşı ,
    çok iyi çalıyordu gitarı ,
    yılın 4 ay'ı antreman 6 ay'ı antreman yapmadan geçirmek,
    ve Mr olmpiya 2.olmak :confused:

http://www.levrone.com/kevin/

actor /yapımcı şeklinde geçiyor,
    film işine girmiş baya baya haberim yoktu :)
    Bayada küçülmüş

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bence tartışılır, yani bu mantıkla, Kevin Levrone en yetenekli vücutçu, ama değil, kesinlikle değil.
    Yani 8-10 ay, ya da 12 ay çalışsa omuzları daha da mı iyi olacaktı? ya da peak sorunu olan bicepleri peak mi kazanacaktı, adam olmayan sırtı muazzam mı olacaktı?
    Hiiiiiç sanmıyorum.
    Ronnie Coleman vücut geliştirmeye 26 yaşında başlamış, 46 santimin üstünde kolları, tayt tarzı bacağa yapışan birşey giydiğinde görülen damarları varmış bacaklarında (20 sene çalışsam öyle birşey olmaz heralde bende)
    Ronnie Coleman, Flex Wheeler, Paul Dillett bunların hepsi genetik anlamda Kevin Levrone ile aynı ayarda, ya da daha yetenekli vücutçular.
    Mesela Paul Dillett için kız gibi idman yapar denilir, gene eskilerden efsane Mike Christian'da berbat idman yapan bir adammış ama Lee Haney'i zorluyordu.
    Flex Wheeler yıllarca Burger King'le beslenerek yarışmalara hazırlanmış.
    Sözün özü genetik hazinesini cömertçe kullanan tek adam Kevin Levrone değildi, ve Ronnie Coleman'ın en iyi zamanında mesela 2003 yılında ne yaparsa yapsın yenemezdi bence, tabii benim fikrim bu.
    Levrone'da Coleman'da olan göğüs yoğunluğu, sırt ve biceps yoktu, bunlar çok önemli eksikler, bacakları da Coleman'dan geriydi.

5. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    bance cok büyük bi başarı 4 ayda boyle biseye dönüşmek haksızmıyım? haklısınız kevinin bicep leri peak sız ama bu onun suçu deyildi. ama 4 ayda boyle oluyo bu onun başarısıydı. lee hany bodybuilding için karımdan cocugumdan işimden herşeyimden önemli diyordu. tom platz mr olympia olucam diye aglıyordu sinir kırizleri geçiriyordu. ama kevin sosyal & mutlu bi insan bodybuildingi hobi yerine yapıyordu.

6. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    şu bir gerçek ki onun gibi muazzam bir tricepse sahip bir body cinin kolay kolay gelemeyecegi, karasana katılmıyorum bu konuda, evet cok daha iyi olabilirdi levrone...sonucta bu işi demek ki herkesten cok daha ii biliyormuş ve ne yaptıgının farkındaymış...4 ay nedir ki?..komik bir rakam... böyle uygun bir genetiği varmış ki demek.. ayrıca "adam olmayan sırtı" nı 2000 li yıllra göre gayet te düzeltmeye başlamıştı...tek eksiği de o olsun..cok ii bir bodybuilder, bence O BİR EFSANE BU ALEMDE....COK FARKLI BİR HAYAT TARZINI BENİMSEMİŞ...sporu bıakmakla da ii yapmış, sonucta bu işin 40 tan sonra sonu yok, coleman gibi rezil olmaktansa bırakmak ve unutulma olarak anılmak en güzeli....tebrikler kevin levrone:)....

7. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Omuzları bence çok güzel, tricepleri kesinlikle çok iyiydi, ben fiziğini beğenirim ama önden, sırttan bence cidden gösteriyordu eksiğini.
    Levrone bu spordaki en yetenekli ve gösterişli vücutçulardan birisi oldu, buna lafım yok, ama 4 ay (ki ben 6 ay diye biliyorum- diyet dahil olarak) yapması, 12 ay yaptığında eksik bölgelerini kapatabileceği anlamına gelmez, en iyi örnek aşırı bir genetik avantaja sahip Paul Dillett'in asla sırtını düzeltememesi, Nasser El Sonbaty'nin aynı şekilde sırtını düzeltememesi, Flex Wheeler'in, Lee Priest'in göğüslerini iyi seviyelere getirememeleri gibi sayılabilir.
    Kesin konuşamam, 12 ay odaklansa neler olacağını elbette bilemeyiz, ama düz mantıkla 4 x 3 eşittir 2-3 kat iyi olurdu diyemeyiz.
    Ronnie Coleman kesinlikle sakat olarak yarışmakla hata etti, ama 5 sene sonra kimse 2007 hezimetini hatırlamayacak, 8 kere Mr. Olympia olmuş bir efsane olarak akıllara gelecek bana kalırsa.
    Ya yeri gelmişken, önden çift biceps pozunda bence Ronnie Coleman çok başarısızdı, yani güzel bir görüntü veremiyordu, bu karşın, bicepler dışında Kevin Levrone çok güzel veriyordu o pozu.
    Sırtlarını döndüklerinde ise, Kevin Levrone için oyunun sonuydu (ve daha bir çokları için ;)

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    12 ay çalışıp zirvede oynayacak bir vucut yapılabileceğini veya bunu yapamayacağını sanıyorum kendisi zaten biliyordur.yoksa senelerce 6 ay hobi uğruna olympıaya katılacağını sanmam.6 ayda bile olsa naturel olarak o seviyeye gelmiyor insan.vucuduna verdiği zarara değecek bir başarı için devam edebilirdi ama kendi genetiğini kendisi sanırım bizden daha iyi biliyordu.coleman karşısında birincilik elde edemeyeceğini bildiği için kulvardan çekilen tek sporcu değil zaten.

ARNOLDschwarzeneggeR ve Karasan bunu beğendi.
  9. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    coleman demişsiniz ama kevin levrone colemanın arkasında fazla kalmadıki onun arkıasında kaldıgı adam dorian yates di kevinin mr olympia ya çok yaklaştıgı zamanlarda coleman daha mr olympiada ilk 12 e giremiyordu

pratora1 bunu beğendi.
  10. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    Guardbody ye hak vermemek elde değil, Mr.Olympia derecesinde bir vücuda giren steroidin haddi hesabı yoktur ve adam bunu sırf hobi olsun diye yapmaz,sadist mi bu herif zevk olsun diye kendine zarar versin?
    Yeteneği zaten bilinen biri,ve bu yeteneği niye parlak başarıya dönüşmedi sorusuna önceden kulp takmış kafasına göre.
    O derece bi adam yılın 4 ayı antreman yapsın sadece,aklım almıyor...
    (Levrone en sevdiğim bb ler arasındadırr söylemeden geçemeyeceğim)

11. yavuz88

yavuz88 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    guardbody kesinlikle haklı. şarkı söyleyecem diye olympia dan vazgeçecek kadar aptal olduğunu sanmıyorum. ayrıca 4 ay dinlenmeyle kaybedeği kütlenin haddi hesabı olmaz.
    levrone redline adlı filmde oynamış, ve oyunculuk "0"
    arada direk amatör kalmış. bence oyunculukla fln uğraşmasın, iyi olduğu işi yapsın.
    şahsen günter schliergkamp ı hollywood yapımlarında görmek isterim. hem fiziği hem tipi bu iş için çok uygun bence.

12. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Herkes kazanamayınca aynı şeyleri söylüyor..Flex de kendisi hakkında, ben ilk olarak kickboxer ım sonra bodyciyim demişti..evet hakları yenen adamlar oldu bu bi gerçek ama madem body building e bu kadar önem vermiyolar da niçin o ilaçları kullanıp yarışmadan önce bu sefer canlarına okuycam tarzında laflar ediyolar anlamak mümkün değil..

yavuz88 bunu beğendi.
  13. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    neyse ne. kevin levrone 4 ay çalışıp yarışmalara giriyordu bu bi gerçek :) ama neasser el sonbaty yılın 12 ayı çalışıp hiçbişey olamadı belki hakkı yenildi. ama bu genetik.

14. yavuz88

yavuz88 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    12 ay izlemeden inanmamak lazım. o vücut 4 ayda olmaz. kevin sıkmış bence.
    bizim final döneminde de herkes "off ya hiç çalışmadım arklarla gezdik" diyip 10 saat bi sınava çalışıyorlar. klasik iki yüzlü insan modeli bunların alayı :)

castorpollux bunu beğendi.
  15. vangobel

vangobel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yavuz 88 çok haklı bence,kedi ulaşamadığı ciğere pis dermiş.Kevin Levrone'nin vücudu senede 4 ay çalışarak yapılacak bir vücut değil,çalışmadığı zamanlarda nasıl hacim kaybetmedi kasları?Adamın mr. oliympia olamayınca ne demesini bekliyorsunuz?başarısız oldum ,yenildim mi diyecek?bunları diyemediği için başarısızlığına bir kulp arıyor yok 4 ay çalıştım ya da Flex Wheeler gibi ben önce kick box cuyum diyor:)))

bence levrone ne yaparsa yapsın o sırtla,omuzlarla ve bacaklarla Dorian Yetz'in,Coleman'ın önüne geçemezdi.çalışma da bir yere kadardır,belli bir noktadan sonra genetiğin önüne geçemiyorsunuz

16. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    9 ay çalışıp 3 ay dinlenen, 8 ay çalışıp 4 ay dinlenen tanıdıklarım var, vücutları da gayet iyi ancak sadece 4 ay çalışıpta olympiada derece alacak vücuda sahip olmak aşırı atmaktır bence. yani biz de yılın 11-12 ayı çalışmayalım o zaman bu iş sadece 4 ay çalışıp olympia seviyelerine kadar taşınabiliyorsa...

17. shadown

shadown Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sigortacılık
    Yer:
    antalya
    son halini gördüm levronun gerçekten içim acıdı diyebilirim

18. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    saol hali ? 2012 ye yaklaşıyoruz ve kevin levronun fiziği mükemmel ve tamamen doğal. şuan sahip olduğu doğal fizikle bir ankara şampiyonu olabilecek bir halde.
    sen neden bahsediyorsun?
    youtubeye levrone report yazıp biraz izleyin güzel bilgiler veriyor. levroneyi güncel olarak ordan takip te edebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş