Ketolojik Diyet // 179 boy 72 kg //

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Kriyus tarafından 23 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Selam arkadaşlar bu ünlü ketolojik diyete bende herkes gibi merak saldım.Bu diyeti yapmamın nedeni kesinlikle kendi boğazıma hakim olamamamdır isteğim görüntüyü bir türlü elde edemedim artık six pack istiyorum bir kaç foto atıyorum şuanki durumumu göstermek için ve diyet bittiğinde ne hale geleceğimize bakalım :)

Diyetim şu şekilde olucak :

sabah 3 haşlanmış yumurta 50 gr kaşar peyniri 40 gram tereyağı

öğle yemeği 300 gr tavuk gögsü 60 gr zeytin yağı yanına salata

akşam 50 gram sucuk

antrenman sonrası 1 protein shake atıyorum ayrıca antrenman gunum degılse sabahları shake yapıyorum.

ayrıca 16 17 parça marul 2 adet orta boy havuç kullanıyorum salata yapıyorum yemeklerin yanına toplam kalori

2218
    yağ 163 gr

karb 28 gr

protein 158 gr

ayrıca hardline vitamin mineral alıyorum günde 2 adet multivitamin yani vitamin eksikliği falan olmasın diye :)

antrenman 4 gün yapıyordum şuan kararsızım diğer insanlardan farklı bir antrenman sistemin olduğu için ne yapıcaz bakalım 3 gün full body programına geçmeyi düşünüyorum tavsiye verecek olursa dinlerim :)

ayrıyetten ilk 1.5 hafta yükleme yapmayacağım ondan sonra yükleme kısmını tam çözemedim biraz daha okuyup araştirıp ona göre bir yol bulucağım

20150322_180058.jpg 20150321_152847.jpg

Sayfayı Paylaş