ketojen beslenme sorunu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve doğubey tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. doğubey

doğubey Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 1,5 aydır ketojen besleniyorum.

antrenmanlarımda hiçbir sıkıntı yaşamadım. ne enerji azlığı, ne isteksizlik ne sakatlanma vb sorunlar yaşamadım. hatta idmanlarda bu süreçte kullandığım ağırlıkları da arttırdım.

ne idmanlarda, ne beslenmede sıkıntı olmamasına rağmen şu 1,5 ayda sadece 1,5 kilo verebildim. onun da yağlardan mı kaslardan mı gittiğini anlayamıyorum.

gram hesabı yapmadan yiyorum. sebzeler dışında hiçbir karbohidratı ağzıma sokmuyorum. meyve, ekmek, abur cubur aklınıza ne gelirse.

tereyağı da, zeytinyağı da alıyorum gün içinde. tam yağlı beyaz peynir, zeytin, köy yumurtası, kırmızı et, yeşil sebzeler vb sofradan eksik olmuyor. gideceğim çoğu yere yürüyerek gidiyorum, hareketsiz de değilim.

buna rağmen 1,5 ayda ancak 1,5 kilo verebildim.

sebebi ne olabilir bunun? şimdiden teşekkürler.

2. kokore23

kokore23 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo nu ve yaşını belirtsen iyi olur .
    Kırmızı et yerine beyaz et tüket.
    Ve lor peynirini kullan.

3. doğubey

doğubey Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ketojen besleniyorum dedim yalnız. bildiğim kadarıyla ketoda kırmızı et yemek gerekiyor. gerçi beyaz et de yiyorum.

yaşım 26, boyum 173, kilom 73. aşırı kilolu değilim zaten ama kalça göbek ve göğüste bölgesel yağlanma var.

Sayfayı Paylaş