Kendinden uzun biriyle dövüşmek ?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve PapillonV tarafından 19 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. PapillonV

PapillonV Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar şimdi benim boyum 165 yani insanların çoğu zaten benden uzun :D Özgüvenim vardır dövüşte boyun çok da fazla önemi olmadığını düşünüyorum kısa boyun da uzun boyun da - ve + ları var malum bunları nasıl değerlendirmem gerek ? Bu arada kavgadan bahsetmiyorum kick boksa gidiyorum birkaç yıldır bu sporla uğraşan biri var bende daha yeniyim 1 ay kadar oldu yenemeyeceğimin farkındayım ama en azından aramızda bu kadar fazla fark olmasın istiyorum öneriniz var mı ? Ve bu gibi sporlarda bir şeyler öğrendiğini artık dövüşmeyi bildiğini ne zaman anlamaya başlarsın ? 3 ay kadar sürer mi yoksa daha mı fazla ?

2. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Dövüşmek kişinin yetenegine yaptigi antrenmanina emegine gore degisir kesin bir sey soylemek yanlis eger soyleyen olursa yalan soyluyodur uzun birine karsi fent ve iskivlerle iyice icine sokulman lazim mike tyson antrenmanlarini maclarini izle cok yakin dövüşmen lazim

PapillonV bunu beğendi.
  3. PapillonV

PapillonV Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    tamamdır teşekkür ederim :)

UZİKONİGRASSE bunu beğendi.
  4. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    kısaysan boks yap ve avantajlarını kullan mesela hız çevik tabi uzun boyluda öyle ama kısalar daha atiktir bilirsiniz :d

PapillonV bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş