Kendimi yeniden dizayn ediyorum!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve algorist tarafından 9 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. algorist

algorist Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Yaşadığım kisa süreli ama sürekli tekrar eden yogun depresyonlar yüzünden hayattan hiç zevk alamaz hale geldim.. Sebebini hiç bilmeden bu depresyonlar i yaşadım sürekli ve farkettim ki sebebin kendisi benim..
    cebimde tonla para.. altimda lüks araba .. kafa dengi arkadaşlar..duzenli olarak çalıştığım ve varisi olduğum bir aile sirketi. .. Suan belkide birçok kisinin olmak istediği yerdeyim (Allah'a şükürler olsun) ama tum bunlara rağmen son 10senedir gerçekten hayati sevdiğim 3 yada 4günüm olmuştur. Hiç simarik veya kendini beğenmiş birisi degilimdir.. Aksine kiz ortamlarinda çekingen utangaç erkek ortamlarında ise tam troll çok konuşkan ve cok sevilen birisiyimdir... Depresyona girme sebeplerimin basinda ailemin beni icine kapanik ve kendi kararlarını veremeyen biri olarak yetiştirmesi geliyor.. Örneğin hic dans edemem hicbi muzikte oynayamam utanirim hep.. Geçen gun arkadas ortaminda yeni tanıştığım bi kiz sana öğreticem diyip zorla oynatinca çok mutlu oldugumu hissettim.. Bu sadece isteyipte yapamadigim şeylerden basit bir örnek... Bu kizdaki hayat enerjisi beni o kadar etkiledi ki kendimi hemen o an sil baştan dizayn etmek istedim.. Ve yapacaklarimi listeledim...
    Ilk olarak 177 boyunda 55 60kg aralaginda dolaşan birisiyim.. 25 yasindayim yaklaşık12 senedir sigara kullaniyorum.. Aşırı bozuk bir uyku düzenim ve aşırı yoğun + yorucu bir ışteyim...
    1-Yarin champix alıp sigarayi birakmak icin ilk adimi atacağım çoğu arkadasim bu sekilde bıraktı
    2-spora kendimi pert etmeden yavas ve sıkılmayacak bir sekilde baslayip 6ay düzenli spor yapacagim
    3-yemek duzenimi 2500 3000 kalori civarında düzenleyip 6 ay boyunca duzenli ve sağlıklı beslenecegim ve ayda 2.5-3 kg almaya çalışacağım
    4-uyku ve is hayatıma ozen gosterip kendimi dagitmayacagim
    5-bugun 6ay sonra olmak istediğim kisiye sizlerin sahitliginde soz vereceğim..
    6-hergun bu konuyu okuyup yazdiklarimin arkasinda duracagim
    Okuyanlara tesekkurler .. Tavsiye vermek isteyen olursa seve seve dinlerim... Lutfen kırıcı yorumlar yapmayın.. Hayatim boyunca defalarca intiharin eşiğinden dönmüş biri olarak ..kendini tamamen kurtarmak için yol ariyorum

abseto bunu beğendi.
  2. PrensDK

PrensDK Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tıp Öğrencisi
    Yer:
    Antalya
    Hadi başarılar. Aslında yerin yanimmis. Severim böyle gelişmek isteyen ama bi yol yordam bulamayanlari. Güzel oluyor birseylerin değiştiğini görmek. Umarım basarirsin

3. algorist

algorist Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    hic olmadığım kadar kararli ve istekliyim umarim bu hevesim kalici olur bu arada balikesirdeyseniz yuzyuze gorusmek isterim :) veya ozelden yardimci olmak istediğiniz birşey varsa cok minnettar olurum

4. PrensDK

PrensDK Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tıp Öğrencisi
    Yer:
    Antalya
    Ben Antalya'da yaşıyorum. Istedigin zaman buyur gel başımın üstünde yerin var. Istedigin zaman da özelden yazabilirsin kolkola yürüyerek basaricaz hepimiz.
    We all gonna make it brah

Sayfayı Paylaş