Kendimi nasil rezil edebilirim?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve 225lbs tarafından 15 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. 225lbs

225lbs Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Kendimi nasil rezil edebilirim?

Aklinizdaki fikirleri soylerseniz iyi olur cunku benim korkularima gore bir hiyerarsi yapip sirayla uygulayacagim.

2. 225lbs

225lbs Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konu benim icin onemli ama kimse cevap yazmamis, acaba dalga gectigimi mi dusundunuz bilmiyorum. Yeniden yukari tasiyorum. Cevaplariniz benim icin onemli :)

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Hangi konuda rezil olmak istiyorsun?

4. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Cahillik yap ya da pot kir

5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Etek giyip,sokağa çık bütün çarşıyı gez,avm leri gez hatta yapabilirsen topuklu ayakkabıda giy.
    Madem senin için önemli böyle olabilir.

hasim301, onur04, h3adslay3r ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. 225lbs

225lbs Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Aptal gibi gorunmem gerek. Ustteki yorumlardaki olaylarda cok fazla insan var bunu direk yapamam.

Herhangi bir konu olabilir.

Mesela supermarkete gidip prezervatif sormak gibi.
    Yoldan gecen kadinlara sex yapar misin diye sormak gibi.

Sosyal anksiyete bozuklugum var. Bunlari yapmazsam yenemem.

7. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Saçmaladın şimdi,
    Marketten prezervatif isteyınce niye rezil olasın onu anlamadım. Market satınca rezil olmuyorda sen alıncamı rezil olucaksın??
    Diğer söylediğindeyse bir bayana sokak ortasında öyle bişiy yaparsan rezil felan olmazsın, olacak şey eşşek sudan gelene kadar dayak yemek olucaktır, yani yine rezil olamazsın:):)

HergeleSefa, onur04, fuigo ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  8. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle, kavram kargaşasından kurtulman lazım.

Markete gidip prezervatif sormak seni rezil etmez, bu gayet normal, her gün çok sayıda insanın yaptığı bir şey. Doğum kontrolü sağlayan ve hastalıklardan koruyan, her gün yüzlerce milyon kişinin kullandığı bir ürün hakkında bilgi ediniyorsun.

Diğeri ise direk olarak tacize girer. @Bekci'nin de belirttiği gibi dayak yeme ihtimalin yüksek, bunun yanında iş yargıya intikal ederse hayat boyu taşıyacağın nurtopu gibi bir sabıkan olur, hem de tacizcilikten. Bundan sonra düzgün bir iş bulma hayalini bir kenara atabilirsin.

Ama demek istediğini anladım. Eğer prezervatif almaktan çekiniyorsan bundan kurtulmanın yolu gidip prezervatif almaktır. Git ve al. Görevliye prezervatif hakkında soru sor. Hatta daha güzeli eczaneye gidip al, orada daha uzun muhabbet etme ve hem korkunu yenerken hem de daha doğru bilgi alma şansın olur. Sosyal fobinin üzerine gitmekten başka tedavisi yok. İçinde bulunmaktan çekindiğin bütün durumları yaz ve her gün gidip bir veya birkaçının içinde bulun. Çuvalladığın zaman tekrar dene. Squat formunu öğrenmekten farkı yok, yaptıkça ustalaşırsın.

Created By Loss ve Bekci bunu beğendi.
  9. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Son yazdığını şımdi okudum bu hastalığı duydum senin istediğin başlığından farklı bişiy,biraz düşüniyim cevap vericem,diğer arkadaşlarda lütfen dalga geçmesin bu önemli bir rahatsızlık ve arkadaşın algısı çok doğru bu hastalığı yenmek için.

Created By Loss bunu beğendi.
  10. h3adslay3r

h3adslay3r Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hmm bence kendini rezil etmek yerine sosyalleşmeye çalış. Bende demin internetten araştırdım rahatsızlığını, evet korkularının üzerine gitmen gerek ama bunu kendini rezil ederek yapma, yaparsan korkularımla yüzleşeceğim derken daha çok korkabilirsin. Bunu yapacağına sahibinden.coma gir oradan bir otomobil sahibinin numarasını al ve konuş. Bundan başka kız arkadaşın yoksa git çıkma teklif et. Arkadaşlarınla buluş cafeler, eğlence yerleri gibi sosyal ortamlara gir. Ağırlık çalışıyor ve salona gidiyorsan orada deneyimli birinin yanına git VG hakkındaki tecrübelerini sor. Unutma hepimiz insanız, her insan hata yapar eğer hata yapmaktan korkarsak, hatalarımızdan nasıl ders çıkarabiliriz ?

Created By Loss ve Bekci bunu beğendi.
  11. 225lbs

225lbs Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Prezervatif almak tabiki dogal birsey ama ben bunu yapmaktan cekinirim. Ve dogal olarak bunu denedim. Yaptiklarimi anlatayim.

Migrosa gittim ve bayan gorevliye burada prezervatif satilmiyor mu dedim, o da yerini gosterdi.

Sonra baska bir erkek gorevliyi cagirdim ve bunlarin boyutlari yazmiyor mu uzerinde dedim.

Sonra baska bir erkek gorevliye geciktirici satilmiyor mu burada dedim. O da prezervatifin oldugu yere goturdu ve yok dedi. Prezervatiflerden laf actim bunlarin boyutlari yazmiyor dedim. Bana kucuk lazim dedim. Elimle 3 cm civarinda bir boyut gosterdim benimki biraz kucuk dedim.

Daha sonra ped satilan bolume gittim ve gecen erkeklere bu ne ise yariyor diye sordum.
    Daha sonra bir kadina pedi gosterip bu nedir diye sordum. Beni soyle bir suzdu ve birsey demedi.

Yani bunu yenmek icin rezil olmaktan baska care yok. Gidip yoldan gecen bir kiza vucut gelistirme yapiyorum, sexy vucudum var mi veya eger sex yapacak olsaydin benim gibi vucudu olan biriyle yapar miydin diye sormanin neresi suca giriyor ki? Dayak olayina gelince de dayak yemekten pek cekinmiyorum zaten kavga edesim var bu sorunlar yuzunden.

12. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Hukukçu değilim ama taciz kapsamına giriyor olması lazım. Neyse, yapma işte, sebeplerini yazmaya gerek yok. Canın kavga çekiyorsa maça falan git. Prezervatif olayının üzerine güzel gitmişsin ama kadına ped sorma mesela, yapma bunu. Başına iş açarsın, bazı yaftaları yedin mi ömür boyu üzerinden çıkmayabilir. Tek sorun dayak yemek değil yani. Dayağı yersin geçer, yaralanırsan iyileşirsin, önemli değil. Ama mahallede, arkadaşların arasında, aile çevrende adın sapığa çıktı mı bunun dönüşü zor olur. Ben kimseye zarar vermedim, sadece sosyal fobimin üzerine gidiyordum diye anlatamazsın kimseye. İnsanlarla konuşmaya çekiniyorsan bunu aşmanın daha iyi yolları var, her fırsatta birileriyle muhabbet açmaya çalışırsın. Bir kuyrukta beklerken önündeki, arkandakiyle, mağazada, kitapçıda diğer müşterilerle, dolmuşta şoförle vs...Kadınlarla konuşmaya çekiniyorsan (belki kadın yazarlar kızacaklar ama) önce çirkinler üzerinde antrenman yapmaya başlarsın, yavaş yavaş besin zincirinde daha üsttekilere ulaşmaya çalışırsın. Ama gidip de alışveriş yapan kadına ped gösterip bu ne işe yarıyor diyerek değil tabi :)

13. 225lbs

225lbs Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece konusmayla olmuyor iste. Rezil olunca ise yariyor.

Sex yapar misin olayini deneyecektim ama denemeyeyim dogru diyorsun.

14. 225lbs

225lbs Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Az once ne yaptigimi anlatayim. Evden cikarken yine bir anksiyete sardi her tarafimi ama yapicam dedim.

Gittim AVM ye. Tuvalete gidip buyuk bir bolume girdim. Sonra cikmadan pantolonu herseyi indirip ciktim. Bir tane liseli ayakta tuvaletini yapiyormus. Bir bana bakti bir de penisime. Bende ona baktim sonra pantolonu giydim elimi yikayip ciktim. Disarda arkadaslarina olayi anlatiyordu sanirim. Keske daha fazla insan olsaydi.

Gelirken anksiyetem %30 civarlarinda azaldi ama biliyorum yarin yine ayni olacak.

Bu kadar sey yapiyorum yine de gitmiyor.
    Cozumu Rivotril veya Xanax. Ama onlarda tedavi etmiyor.

15. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Bu konu ile ilgili baslik actim 4 ay once dertlesme bolumune gidip bakabilir oraya yazabilirsin. Cok kisinin yorumlari mevcut

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

16. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Bak bi anımı anlatayım;
    Bende senin gibi düzeleceğimi düşünerek baya baya bi planlar yapıyordum, hiç tanımadığım bi kıza direkt çıkma teklifi edicektim ama bunu yaparken amacım sorup reddilmekti ve sonrada ucunda ölüm olmadığı görüp mental açıdan rahatlamaktı. Neyse ben karar verdikten sonra aradan 1 hafta geçti, anneannem Bim'e yolladı bimden ucuzundan alışveriş yaptım, kasaya giderken benim yaşlarımda bi kız gördüm O'da kasaya doğru yönelmişti önce ben gelmeme rağmen sırayı kıza verdim, kafasını sallayıp hafifçe gülerek teşekkür etti. Neyse O kasadan geçti bende geçtim ikimizde yanyana poşetleri doldururken bi anda; "Senden hoşlanıyorum, numaranı verirmisin" dedim başta şaşırdı,
    -Ne?
    +Yani duydun
    -Burada mı hoşlandın manyak mısın git işine dalga mı geçiyosun?
    -Yoo, manyak değilim ciddiyim.

Bu konuşma sırasında Marketten çıkmak üzereydik ve tam çıktık;

+Verecek misin?
    -Hayır tabi ki!
    +Neden?
    -Seni tanımıyorum ondan olabilir mi?
    +Tamam bende onun için istiyorum zaten
    -S°ktir git ya! Belamısın?

Aradan yine 1 hafta geçti bende bir değişiklik yok, neyse yine Bim'e gittim, baktım yine kız orada, beni görünce "Yine mi bu manyak" gibisinden bi baktı bana yine aynı anda kasa yöneldik yine önce ben geldim sıramı verdim, bu kez teşekkür etmedi.
    Bayagi bi alışveriş yapmış parayı odeyip geçti kasadan, poşetlerini yavaş yavaş dolduruyor bi yandan göz ucuyla bana bakıyor fark ediyorum neyse, bende geçtim kasadan hızlıca poşetlerimi doldurdum aynı anda çıktık marketten. Hafifte yağmur var, poşetleride ağır bekliyor marketin önünde;

+Yardım edebilirim istersen?
    -Off gerek yok!
    +Yağmur hızlanıyor ama, poşetlerinde ağır nasıl gideceksin?
    -Bilmiyorum, giderim bi şekilde.
    +Sen bilirsin...
    (Poşetler elinde penguen gibi zarzor yürüyerek gidiyor, 20 metre sonra yoruldu durdu çaresizce durdu bana doğru baktı ama gururlu hatun yardım istemedi, fırsat bu fırsat yanına gittim)

+Eve gidene kadar sırılsıklam olacaksın, hasta olucaksın. Ellerinde kıpkırmızı olmuş.
    -Tamam pes ediyorum, sen kazadın. Madem heveslin taşı :)
    +(İçimden; Harbiden ağir amk) Yok ağır değil o kadar. Ee nerede oturuyosun?
    -Xxx okulunun orada.
    +(Oha amk) Yakınmış.
    -Sen nerede oturuyorsun?
    +Xxx mahallesinde, xxx'in yanında.
    -Hmm. Okul?
    +Bitti.

Vs.vs. Konuşutuk tanstık numarasını aldım, aradan 2-3 hafta gecti sevgili olduk. 2,5 ay sonra ayrildik. Bu bende biraz iyilesme gosterdi, sonra psikologa gittim terapi ile daha da iyilesme gosterdim suan daha iyiyim. Bence sen bosuna kendini rezil etme Psikologun yolunu tut.

17. FiziCisT

FiziCisT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Hey gidi insanlık nereye gidiyorsun ... Önceden insanlar peygamber efendimize gelip " ya resulullah bana öyle bir şey şöyle ki Allahin sevgilisi olayım " derdi. Şimdi çıkmış biri bana rezil olacak birşey söyleyin diyor. Kardeşim sen zaten bu sualin ile rezil olmuşsun olacağın kadar ...yazık ...

HTC One cihazımdan gönderildi

18. 225lbs

225lbs Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ateistim dostum. Dediklerinde cok sacma. Konuyu oku.

19. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Veleddalin amin.

bigdream bunu beğendi.
  20. 225lbs

225lbs Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kisa sureli terapide gordum. Bir ise yaramadi. Beyinde sorun oldugunu dusunuyorum.

Sayfayı Paylaş