Kendimi düzeltmek için neler yapmalıyım? İşte hayat hikayem... Yazı biraz uzunca...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kayra Bey tarafından 9 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    bölüm 1. siyim.haftanın 3 günü salona 2 günü havuza giderim.dizileri takip ederim.arkadaşlarımla vakit geçiririm.Gezerim yerim içerim.asosyal olduğum söylenemez.başka bölümden derece yapan arkadaşlar da tanıyorum.onlar da asosyal değiller.

demek istediğim asosyallikle derslerin iyi olması aynı şey demek değil ;) her şeyin yeri ve zamanı vardır.

bravehearts, Azi, Zerk ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. Deliormanlı1

Deliormanlı1 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Merakla bekliyorum değişimini. Sen yeterki iste bu irade bu güç sana verilmiş.
    Yapmıyorsan zaten gerçek anlamlı istememişsindir.
    Depresyon ilaçları insanı sakinleştirir uykusunu yetirir iştah açar bunlardan kurtulmaya bak ilk önce işe düşüncelerinden değiştirerek başla.Tabi bir uzman kontrolünde.Bir hedef koy kendine ve üstüne emin adımlarla git.
    Araba kaldırma vs boş ver.Onun yerine ay ay değişim resimlerini paylaşırsın forumda.
    Diyet spor konusunda bilgi ve deneyimleri olan bir sürü kişi var forumda bunları sormakla başla.

Kayra Bey bunu beğendi.
  3. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    bence araba kaldırma videosuna hiç mi hiç girme benden sana söylemesi...
    kaldırırsın tamam ama video internette senin ikince kez rezil olmana neden olur kaldırsan ve saçma bişey söylemesen bile...
    bence video ya da saçma fotolar internete koyma...
    internette bi çok fenamen var youtube da örnek olarak ''dj ercik'' var aslında kendisi çok düzgün bir insan olmasına rağmen kendini rezil edici videolar çekiyor ama bunu komedi amaçlı yayınlıyor; birçok kişi kendisini deli sanıyor...

Kayra Bey bunu beğendi.
  4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    video olayını boşver unutulur gider zaten çoğu kişi hayatında hata yapmış ve dalga konusu olmuştur bu dünyanın sonu değil araba kaldırma videosunu konusunu unut bence tamamen gereksiz yapman gereken önce giyimine özen göstermeli sıkı spor yapmalı düzenli beslenmeyle fazla kilolarından kurtulmalısın fiziğin yavaş yavaş istediğin duruma gelince motivasyonun artar moralin düzelir bayanlarla konuş illa çıkmak zorunda değilsin sohbet et böylece keyifin yerine gelir eğitimine çok önem ver çoğu konuda bilgi sahibi olmaya çalış özel bir yeteneğin varsa sanatla ilgili resim tiyatro müzik gibi hobi olarak yapabilirsin kim bilir belkide profesyonel olursun yoksa kendine sağlam bir iş bulamaya çalış adım adım kariyer yapacak zenginleşeceğin bilgisayar oyunlarından uzak durmalısın hatta internette fazla zaman geçirme hobiler edindikçe beslenmene dikkat ettikçe spor yaptıkça işinde başarılı olunca zaten tüm sorunlar ortadan kalkıyor yaşın daha 20 diye gencim ilerde herşey nasılsa düzelir diye düşünme zaman çok çabuk geçiyor bir an önce çalışmalı hedefine adım adım ilerlemelisin zihnini pozitif tut moralini bozan insanlardan uzak durmaya çalış unutma eğer sen kendini sevebilirsen mutlu olursun başkaları seni çok sevse bile kendine sevgin saygın yoksa maalesef mutsuz olursun

Son düzenleme: 13 Nisan 2012
    Kayra Bey bunu beğendi.
  5. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler, bu kadar çok üzerinde duruyorsanız bir bildiğiniz vardır... Araba kaldırma video'sunu yüklemeyeceğim... :)

Haydi bakalım...

rockybalboa7 ve Phil_Heath bunu beğendi.
  6. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Problemlerin olduğunu kabul etmek çözmeye başlamanın yarısı.

Danny ile barışıp karşılıklı üslup düzelttiğinize sevindim :)

Azi, rockybalboa7, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bro bende videonu gördüm herkezin abarttığı gibi(veya senin)büyük birşey değil. En azından içinden gelenleri söylemişsin bi kere bile gülmedim videoda. Saçma sapan yorum yazan adamlara takılma sen hayatına bak. 2 yıl sonra zayıflayıp bir video koyduğunda ise onlar olmyacak zaten :) sonraki hayatında başarılar kardeşim ve arkadaşların dediği gibi koladan uzak dur :D

8. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    evet bence de yükleme.yani sen arabayı kaldır videoya çeksin birisi.sen izle sadece.ama yükleme ;)

9. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler arkadaşlar...

...