Kendime hangi takviyeyi almaliyim bilmiyorum?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Btrvysl tarafından 18 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Btrvysl

Btrvysl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaslar salona 2 aydir gidiyorum ama cok fazla bi gelisme goremedim kollarim eskisine gore biraz daha iri yani dolu dolu durmaya basladi omuzlarim hafif sekillenmeye basladi latler acildi ama genel olarak disardan bakilinca degisen cok sey yok bunlar benim fark edebildigim farkliliklar. 18 yasindayim 183 boy 75 kiloyum belimi yaninda ve gogusumde hafif yaglanma var baska bolgede yok zaten bunlar icin hocam sagolsun 50 dklik bir kardiyo koymus yeni programima bu yuzden bunlari eritecegimi dusunuyorum ancak gunluk proteinimi karsiliyorum dersem yalan soylemis olmam karbonhidratimida karsiliyorum ama yukarda soyledigim gibi bu farklari ben gorebiliyorum boyle oluncada aklima takviye almak geldi ama ne alayim yagsiz sekilde kiloda almak istiyorum kaslarimda hacimlensin istiyorum bu yuzden protein tozumu alayim yoksa gainer mi alayim tavsiyelerinizi bekliyorum. (Suanlik butcem 70 tl :D)

Hakan4961 bunu beğendi.
  2. fbkdr1234

fbkdr1234 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Gainer kilo aldırıcı üründür, karbonhidrat eksiğiniz yoksa almanıza gerek yok. Protein tozu alabilirsin. 70 lira gibi bir bütçeye yarım kiloluk paketler bulunmakta. Yalnız şunu da belirtmek isterim ki kendinizde göremediğiniz o fazla gelişmeyi aldığınız ek besinle de pek fazla göremeyeceksiniz.

3. Btrvysl

Btrvysl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Bu arada simdi tartilmisim 77 kilo olmusum kilo alma yonumden sikintim yokmus yeninfarkettim:D gelismeye gelirsek cevreme sormadim hocalarim gelisme var guzel ilerliyorsun diyirlar salona gittigimde ve ilk gunle suan arasinda ekstra yaglanmam yok 72 olarak baslamistim suan 77yim yani 2 ayda 5 kiloluk bir artis soz konusu belkide gelismeye baslamisimdir belki ayna karsisinda goruntum bana yetmiyordur sonucta bazilari aynaya bakar hulk gorur bazilari yillar gecsede ciliz bi cocuk gorur kollarim 32den sol 35e sag 36ya cikti omzumu falan olcmedim daha fark varmi bilmiyorum

4. Hakan4961

Hakan4961 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardeşim 2 ayda 5 kilo alıp kollarda 3-4 cm gelişme almışsın bu gayet iyi . Resim varsa daha net yorum yapabiliriz .

5. Btrvysl

Btrvysl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Eski resmim yok ne yazikki bu arada vucut tipimide belirleyemedim ektra yaglanmadan 2 ayda 5 kilo aldim yani bu demektirki kas olarak almisim spor hocam endomorfsun dedi ama endomorfu okuyunca bana uymuyor yuvarlak hatlar vs vs ekto degilim mezomorf sanmiyorum yani yaglandigim zaman sadece belimin yanlarin ve gogsumde yag oluyor baska bolgelde yag yok eger biliyorsaniz vucut tiplerjni detaylica bu yondende tavsiye verebilirsiniz. Bu arada simdi olctum gogsum 94ten 102ye latleri acinca 109 omzumda 114ten 118e bacak 56dan 58ecikmis belimde degisme yok cunku kardiyolari yapmiyordum hocam kizdi 50 dklik kardiyo koydu basimda bekliyor

Son düzenleme: 18 Ekim 2016

Sayfayı Paylaş