Kendi Başınızdan Geçen Komik Olaylar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 17 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    ewet benim dun geçti ankarada olan kayınpeder ve kayınvaldeme bilgisayar toplayıp kurmuştum bizimle ve torununuyla goruntulu goruşsunler diye birde yazıcı tarayıcı ve fotokopi makinesi aldım su 3 işlemi aynı anda yapanlardan orada bulunduğum sure zarfında biraz kullanmayı ogrettim
    neyse konuya geliyorum kayınvalde eşimi arayıp demişki kızım biz yazıcıyı denemek için bizim beyle parayı çekelim dedik para aynı olduğu gibi çıktı kagıda sonra bir kagıt daha cıktı ingilizce bişeyler yazıyordu çok korktuk yoksa bizim para bastığımızımı anladılar :D :D :D :D

draft bunu beğendi.
  2. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    bir gün dolasmaya ciktim ilkbahar havasindan yararlanip cigerlerimi oksijenle dolduruyum diye uzun bi yürüyüse cikmistim... yolda herkes bana bakiyordu... kizlar falan. dedim olm bugün cok yakisiklisin galiba herkes sana bakiyyor falan bi baktim erkeklerde bakiyor yarim saat yürüyüsün ardindan fark ettim ki fermuarim acikmis ve ic camasiri giymemistim. gercekten yasanmis bi olaydir. eve dönerken daha önce gectigim yollardan gecmeden gittim cünkü rezil olmustum ve ayni kisilerle karsilasmak istemiyordum :)

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bench çöktü...:D

babalar evde hurda ahşap bi sehpa vardı bench olarak kullanıyordum...geçenlerde 4.sette ağırlığı biraz artırmıştım..set bitti yere koymaya çalışırken abi bir çöktü çatırt diyerek sehpa ben aynen k*ç üstü yerde..:D
    valla aklıma geldikçe gülüyorum..neyse haftaya yani bi salon açılıyo oraya devam ediyim bari.. :D

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  5. flash

flash Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Matbaaci
    Yer:
    Kirklareli
    bench press'in altında kaldım

bench press'in altında kalmak hepimizin başına gelmiştir. Ama benimkisi dahada ilginç bb. yeni başladım ve işte 20kg kaldırıyorum hoca 12 tekrar yap dedi beni bıraktı aşağıya gitti bizim salon 3 katlı neyse ben 12 yi yaptım yorgunluktan ağırlığı bırakıcağım yerde göğsüme tekrar indirdim ve öyle kaldım :lol: üst katta kimse yok benim bulunduğum katta kimse yok ve müzik son ses açık :lol: herkez aşağıda ozamanda altında kalınca nasıl altından kurtululur hoca hiç göstermemişti ben koyun gibi kaldım bekledim bekledim kimse gelmedi :D :D sonra biraz daha bekledim :D gücüm yerine gelmiş kaldırdım koydum :D o günden beri çok kez ağırlıkların altında kaldım benden daha usta kurtulma yolu bilen yoktur :p :D :D :D

6. tito ortiz

tito ortiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aman hocam mukayet ol kendine :lol:

7. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Salonda bir arkadaş hocanın büyük gazıyla ağırlığı arttırdı...Felaket bir gaz ama anlatılmaz yaşanır. :D Hoca:
    -Hayvan gibisin Mehmet(arkadaşın adı) hadi aslanım kaldırırsın.Hayvan gibisin yine.Hadi HAdi..Bir gaz bir gaz...
    Arkadaş da büyük bir özgüvenle bench pres yapıyordu.Sehpaya oturdu.3-2-1 ağırlığı büyük bir hışımla kaldırdı felaket bir gaz.Göğsüne değdirdi ve öle kaldı.İlk tepki şu oldu.Kafasını sağa sola çevirip hocayı arıyor görünce.
    -Altında kaldım HAYVANn....

8. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hocanin yerinde olsam, 30 saniye almazdim o agirliği üstünden, alincada iki tane yerlestirirdim :D

9. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Bizim hoca fazla geyik bir adam..Yapmaz öle şeyler...

10. smh

smh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızın birine teklif ettim tabi *öt yemediği için mesajla hallettim teklif noktasını sonra bir baktım kızın numara beni arıyor hemen ben onla konuşurken duyulacak kadar sesini açtım müziğin. alo naber şaşırttım seni bugun dimi dememle telefondaki tip bana lan *ezevenk o kız sahipsizmi lan nereye gömiyim lan seni diye bağırmasınmı :) bende abi sakin olun lütfen dinlemeden hemen öldürüyorsunuz dedim sonrada adamın gönlünü almak için hem ben sizi öldürüyomuyum dememle stant up yapma lan serefsiz demesi bir oldu gelcem lan oraya dedi sonra gelmedi kolpaymış :)

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    son olay komik vallahi...Herkesin başına gelebilir aslında.. .:lol: :D

12. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    lise ikide 2 kankamla beraber 5m migrosun alışveriş arabalarını kaçırıp parkta tur atmıştık:)
    Liseye yeni başladığımızda başka okuldaki bir arkadaşa şaka yapmıştım."Ben ......nin müdür yardımcısı .......,bazı kız arkadaşlarınız bana derste masturbasyon yaptığınızı söyledi doğru mu bu" şeklinde birşeyle söylemiştim çocuk tırstı,5 saniye falan sessizlik oldu:)sonra söyledim tabii.

Sayfayı Paylaş