KENDİ VÜCUDUNUZU BEGENIYOR MUSUNUZ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BmwBody tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BmwBody

BmwBody Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Herkese merhaba ya arkadaslar etrafımdakiler hayvan gibi oldun acayip kas yaptin falan diyorlar ölçülerde öyle söylüyor mesela kollarım 35 olmus başlarken 28 di ama ben nedense farkedemiyorum.. Birde ayna karşısında vücudum gayet iyi ama fotoğrafta öyle degil normal mi bu?

Savino89 bunu beğendi.
  2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Memnunun olmaman normal hatta daha iyidir çünkü durumundan memnun olmayan insan azmeder daha iyisini yapmak için sende bunun için uğraş memnun olma .
    Dışardan söylentilere çok kulak asma bizim insanımız spor yapan fiziğine dikkat eden kişilere alışkın değil böyle bakması normal aynı şeyleri emin ol hepimiz duyuyoruz . Onların gözünde Arnolduz çünkü onlar kaslı erkeğin anlamını güzel fizik , biraz fazlasını Ronnie Coleman zannediyorlar .
    Aynada simetrik bir görünümle bakıyorsun normaldir sana bir taktik verebilirim aynanın karşısına geç elindede bitane daha ayna olsun elindeki aynayla bak o şekilde daha rahat incelersin yoksa düz bakınca simetrik bir görünüm olur herzaman .

3. BmwBody

BmwBody Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Cok teşekkür ediyorum yorumunuz için gerçektende haklısınız dediklerinizde bu arada profilinize mesaj atiyorum bakarsaniz sevinirim

Sayfayı Paylaş