Kavgada titreme.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve fatihbey.0100 tarafından 26 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fatihbey.0100

fatihbey.0100 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar hayırlı günler. Ben kavga olacağı zaman heyecanlanıyorum galiba ve sanırsam bu yüzden bacaklarım titriyor (bazı yerlerimde titriyor olabilir tam hatırlamıyorum belki de titriyordu ama sadece bacak yazdım) sanki gücümden güç gidiyor... İlkokuldan beridir böyle gerçek kavga etmiyorum. Nasıl kurtulabilirim bu durumdan? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Sorunun psikolojik. Profesyonel yardım alman lazım doktorlardan ya da psikologlardan.
    Yok doktora gitmek istemiyorum dersen, sağlam bir iki defa dayak yersen birşeyin kalmaz kanımca.

Kafes dövüşünü tavsiye ederim. Antremanlarımız çok ağırdır , ayakta yerde her şekil kavganın içindeyiz. Bu sana büyük öz güven verir.

TanHu ve fatihbey.0100 bunu beğendi.
  3. fatihbey.0100

fatihbey.0100 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler bilgi için fakat keşke gidebilsem işte bulunduğum yerde spor salonu yok ve ben kasabada oturuyorum hastaneye gitmem için yani böyle psikolog olan hastaneye şehire gitmek lazım. Bizim burda sadece sağlık ocağı var. Dayak yemem mümkün değil. Kendi başıma çözemez miyim?

4. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Dayaktan kastım mücadele sporları idi. Onu yapınca dayak yemek kaçınılmaz.
    Muhtemelen ciddi bir öz güven sorunun var,küçükken geçirdiğin bir şey sen de bilinçaltı düzeyinde etki yapmış. Ailede hor görülmek, çok sevdiğin birini kaybetmenin derin üzüntüsü, toplum içinde arkadaşlarının küçük düşürmesi, cinsel taciz ya da başka bir şey. Bunu yüz yüze seanslarda kendin de fark edersin.O korkunun kaynağını bulup yüzleşmen lazım.

Ya da diğer seçenek, dövüş sporları. , Ben küçükken toplum içinde hep hor görülürdüm, belli bir yaşa kadar öz güvensiz geldim. Dövüş sporlarının çok faydasını gördüm.

Ama birinci dediğim daha etkilidir. Kaynağa inersin

fatihbey.0100 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş