kaslı görünmek için kıyafet

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Sub-Zero-Wins tarafından 23 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Sub-Zero-Wins

Sub-Zero-Wins Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba benim sorum şu şekilde;
    üzerimize giydiğimiz t-shirt'ün kesimi ve darlık derecesine göre bir illizyon oluşuyor. beni dev gibi gösteren t-shirtlerim olduğu gibi sıradan biri gibi gösteren t-m shirtlerimde var. tek konu burada darlık değil, bel kesimi, yaka şekli v.s'de önemli.

düzgün thshirtler seçerek 1-2 cm daha büyük görünebiliriz. Bunun için tecrübelerinizi ve bildiğiniz ince püf noktalarınız varsa paylaşırsanız sevinirim. 1-2 cm'de illizyon ile kazanmak istiyorum :d

doğrudan dapdar tshirtleri sevmiyorum. iyi bir kas yapmış hep dar giyiyıor gibi görünmesidien hoşlanmıyorum.
    yani doğrudan dar al işte diyip geçiştirmeyin. ince ayrıntıları merak ediyorum, yakası böyle olmalı rengi şu olmalı v.s..

Teşekkürler. :D

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    t-shirt yerine slim fit gömlekler giymeyi dene. onlar gerçekten çok daha etkili.

Constance ve Sub-Zero-Wins bunu beğendi.
  3. berk1905

berk1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    slim fit gömlek gerçekten tek geçerim.
    yağlı 37 cm kolum var. ama gömlekte efsane duruyor. ki omuzlar da aynı şekil.

ama dediğin olay gerçekten tişörtlerde var. aslında iki tişörtü de giyip bence bir inceleme yapmak lazım. şu an tişörtlere bakasım gelmedi :)

Sub-Zero-Wins bunu beğendi.
  4. wontas

wontas Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Benim fikrim yakası v olanlar değil de bisiklet olanlar ve çok dar alma çekici olmuyor kol bölgesini bicepsinin başlangıç (üst) bölgesine göre dikerek daralt tricepsinde gözüksün arkadan , bunu yaptıktan sonra görüntü olarak +5 cm kollara sahipsin.. :)

5. Sub-Zero-Wins

Sub-Zero-Wins Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    mantıklı :D

6. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    yaka kısmı açık olursa omuzu geniş gösterir. kolları da kıvırırsan kolları büyük gösterir. göğüs kısmı sıkmalı böylece göğüsü gösterir ve sırt üçgenliği belli olur. bel kısmı genetik olarak kalınsa beli bol olmalı değilse bel de dar kesim olabilir.

7. Sub-Zero-Wins

Sub-Zero-Wins Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bizim gibiler için bildiğiniz güzel alışveriş sitesi var mı?

8. ferhat.54k

ferhat.54k Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    bisiklet yakalar omzu genişletiyor. kol kısmı bol olmamalı. kolu küçültüyor. omuz göğüs ve üst sırttan sıkmalı ve bel kısmı bol olmalı. rüzgarda bel kısmı hafiften dalgalanacak yani.(benim gözlemlerim) daha iyi bir yol ise karbonhidrat yükle. adele aç aç :)

ShreddedLion bunu beğendi.
  9. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    gömleği tavsiye ederim. T shirt olarak lacoste tarzı olanlar derim. Ama üst iki düğmeyi de vurduğun zaman çekici durmakta olduğunu düşünüyorum.

10. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53

Aynısını düşünmekle birlikte bel kısmı için söylediğin ayrıntı için de ekstra öneriyorum konu sahibi arkadaşa. Bir de kesimler düz tutunca az çok belli oluyor. Yukarıdan aşağıya önden daralıyor ama yandan genişliyorsa bariz bellidir ki o tişört salaş görünüm verilmek istenen bir tişört. Yani dışarıdan bakan tişörtün altına bakınca geniş olduğunu, üstüne bakınca da sanki tişört dar değilmiş de sen içini doldurmuşsun hissine kapılacaktır. Bu giyim meselesi yaptığı spor belli olsun isteyenler için bence önemli çünkü kötü kesimler ister istemez ya sıska ya da zorla içine girmiş gibi gösteriyor.

ferhat.54k bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş