kaslı erkek ne işe yarar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve cenci tarafından 29 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlar bak ya ozaman sadece turkıyede 1000lerce salon var degısen ogrencılerıde sayarsak 100000 bulur belkıde fazlasıkı fazladır ozaman bu adamlar neden gelıyolar kendi salonumdan ornek vereyım herzaman 100 uye vardır heraysabit uye sayısımı 7-8i gecmez abi ben senin gibi olmak degilde azbişeyde kolum olsa bana yeter allahım ya yok boyle bir yorumlar :D muthıs bulmussun cenci tenrıkler

2. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Bir de özellikle t-şirt falan giyince kaslı adam çevredeki bela arayan askıntı delikanlı bozuntularını baya bi bertaraf ediyo.İnsanlar sana saygı duyuyorlar(yani daha doğrusu duymak zorunda kalıyorlar :D )

3. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    kızların kaslı erkeklerden hoşlanmama sebebi zaten dediğiniz gibi bulamama korkusundan ileri gelir. parmakla sayılacak kadar azdır çünkü bu sporu sonuna kadar yapan. ben sahşen spor yapmayan dümdüz erkeklerden ne anlarlar onu merak ediyorum. yanındaki adam seni koruyamayacaksa ne işi var yanında... vallahi flexor benim için hem iyi bir eş hem iyi bir bodyguard hemde görsel olarak beğendiğim bir vücuda sahip.

4. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    kas inşa etmek tıpki bir binaya temel çıkmaya benzer ne kadar kaliteli idman güzel beslenme düzenli istirahat ve inşaatın bi o kadar sağlamlığı yaz tatilinde sahile indiğinizde göbekli kilolu yarım dunya olan bir insana kimse bakmaz ama geniş omuzlu ve iri kollu erkeksi göğüsler sağlam yapılı birine dikkat etmeyecek tiplerde yoktur yukarıda belirttikleri gibi sayıları parmakla gösterilecek kadar az oldugu için çok özür dileyerek söylüyorum ''bok at izi kalsın'' mantıgı malesef bb bir bilimdir kası inşaa etmek bir sanattır bu nedenle ben farklı olduklarını düşünüyorum

5. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Evet bi de kaslı vücut diyince bunun ölçütleri var.Herkes body yapıyorum diyince profesyonel azman gibi bi adam sanıyo_Oysaki erkek bestmodelin de vücudu kaslıdır,100 kg lık bi bodycinin vücudu da kaslıdır.Önemli olan şu farkı anlayabilmek,herkes üçgen olmaya ya da dev gibi olmaya çalışmıyo zaten ayriyeten dev gibi güzel bi vücut yapmak her yiğidin harcı değil orası da ayrı mesele. İnanın artık kimseye body yapıyorum demiyorum bu yüzden,fitness yapıyorum diyorum boşuna kafanız saçmalıklarla ütülenmiyo bu sayede :D Tavsiye ederim,hiçbir şey anlayamayacak durumda insanlara soru sordukları zaman fitness yapıyorum,form tutuyorum,koşuyorum diyin geçin,boşuna birşeyler anlatmak için zaman harcamazsınız :evil: Bi de son zamanlarda sıfır beden erkek modası çıkmışmış,mesela 1.80 boyunda 50-55 kg bi adam artık İN olmuş,kaslı erkek OUT olmuş,hay yesinler sizin moda anlayışınızı ;:::)

6. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bunu da ilk defa duydum, ince belli ve ince hatlı erkeğin moda olduğu hep söyleniyordu da bu da artık suyunu çıkartmak olmuş. Kızlar artık dişlerini kaşımak için kürdan arıyor anlaşılan...

7. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

kendimden pay biçiyorum 113 kiloyum ve kaslıyım doğru söze ne denir sıfır beden erkek

8. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Benim bu saçmalıklar üzerinde çalışmalarım sürüo merak etmeyin :)
    Bende hakikatten anlamıorm dümdüz,omuzu beli aynı hizada erkeklerden ne anlıolar..Bi erkekte göğüs olmıcaksa incecik kol,bacak olcaksa,karnında yağ yerine tabiri caizse baklawa olmıcaksa bana uzak olsun istediine yakın :lol:

9. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
  10. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar linkte sorun var galiba çoğu zaman zor açılıyo ben yazısını buraya kopyalıyım daha iyi olur.

Kadınların yeni tercihi bu erkekler
    Modellerden başlayan ve dünyaya yayılan “0” beden modası, birçok yerde eleştirilirken, erkekler için de 0 beden kıyafet üretilmeye başladı. İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre, bazı kadınlar “0” beden erkeklere ilgi duyuyor ve kaslı erkekleri itici buluyor.
    Zayıf erkek meraklısı kadınlar, çıkacakları veya evlenecekleri kişiyi seçerken bir deri bir kemik olmasına önem veriyor.

Londra’da yaşayan Adriana Vealen de, 0 beden erkeklerden hoşlandığını söylüyor. Kaslı erkekleri hiçbir zaman çekici bulmadığı söyleyen bir çocuk annesi Veale’in eşi Sam, 1.82 m boyunda ve 60 kilogram ağırlığında. Vealen özellikle Sam’in vücudunda en sevdiği bölgelerin kemikleri olduğunu ifade etti. Jade Davis de 27 yaşındaki uzun boylu ve çok zayıf sevgilisi Keith Cormican’ı çok sevimli ve seksi bulduğunu söyledi.

Alıntı:www.sonsayfa.com

11. ron ron

ron ron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ya boşverin arkadaşlar bunları biz yapmaya devam edelim onlar da eleştirmeye... 8)

12. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    agzı olan konusur sallaaaa =)

13. xtrafrozen

xtrafrozen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Habere yapılan yorumlar muthiş :)

-------------------
    orhan deger
    13 Mayıs 2007 Pazar 00:32

size katılıyorum bende 185 boyunda vede 60 kiloyum kızlar bana hasta kalıyorr

-------------------

zafer çalık
    13 Haziran 2007 Çarşamba 15:38

atma orhan din kardeşiyiz ...

---------------------

Azi bunu beğendi.
  14. Serious_Sam

Serious_Sam Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Hepiniz çok güzel yorumlarda bulunmuşsunuz daha bana söyleyecek bir söz kalmadı. sadece kızların çok kaslı erkekleri beğenmemesini biraz normal karşılıyorum. oda ilk bakışta insanmıdır mutasyon geçirmiş yaratıkmıdır anlaşılamayacak derecede kas yapan insanları beğenmemesini yoksa ryan reynolds'ın fiziğine laf edicek kızında anlını karışlarım :))

15. CENTAUR

CENTAUR Guest

Bu konular çok göreceli genelleyerek düşünmemek lazım. Mesela bayanların çoğu erkeklerin zayıf çıtır çıtır kızlardan hoşlandığını düşünür veya bunu makbul görür manken gibi zayıf olma hayalleri vardır. Çoğu erkeğin beğenisi böyle değil zayıf kadın çekici kadın demek değildir, hatta bence zayıf kadın iticidir.

16. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    valla okurken ayar oldum..
    erkekler eleştiriyo anlıyorum kıskanıyo herifler(yemez tabi günde 1 saat 1 buçuk saat kaldır indir koş mekik çek)
    ee bu kızlara ne demeli yok beynini geliştirsinmiş de tuğla taşısınmış da ...
    arkadaşlar bütün kızlar(evet evet büyük bi çoğunluğu değil hepsii) karın kasını şişko yağlı göbeğe 50 cmlik kolu 20 cmlik kola tercih eder.olay budur içgüdüseldir.kadın kendini güvende hissedeceği erkeğin yanında dolaşmayı sever.dediklerinin hepsi laftadır karşısına çıkmamıştır ki bunların kaslı bi erkek.

-her ananın doğurduğu erkek olabilir ama her kızın sevdiği kaslı olamaz..
    -alayına isyan inadına vg spsmiley weightlifter.

Son düzenleme: 17 Haziran 2007
    Azi bunu beğendi.
  17. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Journalist sana katılmadığım noktaları söyleyim, kadınları incelemekten keyif alan bir insan olarak.
    Kimisinin gerçekten dazlak, böbekli, iri yarı adam sevdiğini biliyorum.
    Teorik olarak Steve Reeves harika bir adam, 1.85 boy, çok geniş omuzlar, resim gibi bir yüz, her kas ideal miktarda gelişmiş.
    Ancak kadın çocukluğunda kalan bir izle, o zaman için idealize ettiği, sakallı, iri yarı adam tipine hayran olabilir.
    Kadınların damardan hoşlanmadığına, çok yağsız, ince belli erkek vücuduna genel olarak meraklı olmadıklarını düşünüyorum.
    Kadınlar, evrensel olarak geniş omuzdan hoşlanırlar, kalınca bir kol, sağlam bir yapı kesinlikle içgüdüsel olarak onları çeker.
    Ancak her kadın, tipik "güzel adam"dan hoşlanmaz.
    Bu erkek içinde geçerli, çocukluğunda normale göre iri yarı, sert yüz hatları olan bir kadından çok etkilenmiş bir erkekte, bebek gibi, yüzü kalemle çizilmiş gibi kızlarla beraber olabilecekken, kendisinden büyük, yüz hatları daha kaba tipte kadınları tercih edebilir.
    Kadınlardan duymuyor mıusunuz?
    Aaaa, o mu, bebek suratlı?
    Diğeri ise, bebek gibi çok tatlı!!!
    Kimisi sakallı herkül tipinden hoşlanır.
    Kimisi temiz traşlı, takım elbiseli, geniş omuzlu ama 34-45 santim kollu hafta sonu voleybol oynayan salon erkeğine vurulur.
    Gerçekten beğeniler çok geniş bir alana yayılabiliyor, kadın içinde erkek içinde.

18. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center

yukarida isaretledigim kisim bana yakindan tanidigim birini hatirlatti,sana öyle oldu mu dostum?:rolleyes: :D

19. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi kimseyi hedef göstererek yazmadım!!!
    Bu gözlemlerim yaklaşık 10 seneye yayılmış bir sürecin ürünü.
    Üniversiteye hazırlık kursunda, daha o zaman yeni çıkmış olan Adele ve Kuvvet isimli kitabı yanımda taşıyordum.
    Sıra arkadaşımda, çok iyi anlaştığım bir kızdı.
    Kitabı alıp inceledi, Steve Reeves'in vücuduna baktı.
    Ayyy bu ne, dis macunu tüpü gibi, ortasından sıkılmış gibi bir adam dedi.
    Kevin Levrone'un damarlı göğüslerine baktığı zaman resmen kusacak sandım.
    Enteresan bir şekilde, kitaptaki Ahmet Enünlü resimlerini "nisbeten iyi buldu".
    Ki Ahmet Enünlü o resimlerde çok ince belli değildi, damarlıydı, ancak kitaptaki en abartısız vücutlardan birine sahipti.
    Yazlık ortamlarda hiçbir zaman, damarlı definisyonun iyi karşılandığını görmedim.
    Omuz çok önemlidir, herkesin dikkatini geniş omuzlar çeker.
    İnce kol büyük oranda beğenilmez ama hastalıklı derecede ince değilse sorun edilmez.
    Çok insan var, geniş omuzlu ama nisbeten ince kollu, çok beğenilen bir erkek tipidir.
    Dar kalçada pek beğenilmez kadınlar tarafından, sebebi çok basit, kendilerine rakip görüyorlar.
    Omuz kadınların kendilerinde iddialı oldukları bir alan değil, ancak kendisinden dar kalçalı bir adam kadınlara itici geliyor genelde.
    Önkola verilen tepkiler değişiktir, hayvani bir bölgedir önkol aslında, gücü ön plana çıkartır, o yüzden çok fazlası beğenilmez, ancak sağlam bir önkolun kadınlara güven verdiğine eminim.
    Boyun, kalın boyun, bundada çok kalını beğendiklerini düşünmüyorum.
    Benim boyun kalınlığım 43 ile 44.5 arasında gidip gelir, 45 santime yakın olduğu zaman, bir kızın, bufalo gibi bir boyun sana hiç yakışmamış dediğini bilirim, ki o sırada orada bulunan bir arkadaş(erkek) ne güzel ya, güçlü bir erkek demişti.
    Ki gerçekten, bir erkek olarak takdir etmiş olduğunu biliyorum.
    Yani biz erkekler için, beğenilen, yüceltilen fiziki özellikler kadınlarda çoğu zaman farklı tepkilere neden oluyor.
    Kadınların kalçaya önem verdiğinide gözlemledim, bizim dikkat bile etmediğimiz kalça yapısı kadınların dikkatini çekiyor.
    Benim düz ve küçük bir kalça var, aileden gelen bir özellik.
    Üniversiteden çok detaycı bir kız arkadaşım, Emre, senin popon dümdüz yahu, sana hiç yakışmıyor demişti.
    Başka bir seferinde, strech oturan kot giydiğin zaman daha iyi, daha dik duruyor demişti.
    Yani kadınlar bizim farkında bile olmadığımız yerlere önem verir, en önem verdiğimiz yerleri görmezden gelir ya da beğenmezler.
    Ancak sağlam yapılı, sağlıklı bir erkek elbette kadınların ezici çoğunluğu tarafından beğenilir ve dikkat çekici bulunur.

20. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bence biraz kendini tarif etmişsin gibime gelmişti o yüzden yazdim o yaziyi.saka yapmistim yani.neyse ama son yazinda cok dogru söylemişsin,bizim dikkat etmedigimiz bircok yere dikkat ediyorlar ve o kadar emek verdigimiz yerlerin onlar icin hic de önemi olmadigi dönemler oluyur.

Sayfayı Paylaş