Kaslı erkek kilolu kıza bakar mı?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve CallofLove tarafından 27 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. CallofLove

CallofLove Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    1.63 boyunda 70 kg bir kizim -- yaklasik 10 yasindan beri fazla kilo problemi/depresyon/menstrual/hormonal dengesizliklerle yasamis ve yanlis/gec konulmus tehsisler yuzunden bu yasima kadar kilolu olarak gelmis birisiyim. Vucudum fazlasiyla kusurlu, defalarca kilo alip verme yuzunden geri donusu olmayan deformasyonlar var... Ancak bu durumda olmama ragmen hic bir zaman haketmeyecegim turden erkeklere hayranim, kucuklugumden beri erkek guzelligi en buyuk zaafim. Uzun boylu, cekici, guzel vucutlu, kasli erkeklerden baskasini gozum gormuyor. Hic erkegim olmadi, icine kapanik ve erkeklerin yaninda asiri utangaclasan bir yapidayim...

O kadar cok kusursuz ve guzel fizige sahip kiz varki yok olmak istiyorum onlari gordukce... vucudum cirkin ve idealden uzakta olsa aklim bunu umursamiyor sankl, aklim ve vucudum birbirinden bagimsiz iki ayri kisi gibiler. Merak ettigim sey; nasil olaganustu bir durum ve psikoloji icinde olmak boyle bir erkegi boyle bir kizla beraber olmay dusundururdu? Boyle birsey olabilir mi? -- Hic kilo almasaydim, normal sekilde buyuseydim eger vucudum cok guzel olabilirdi, giyinikken cokta berbat durmuyor saklamayi bildigim icin ama asla tamamen duzeltemeyecegim seyler var hic bir zaman bikini giyemem ya da normal kizlarin yaptigi cogu seyi yapamam su anki vucudumla. Hatta sans eseri bir erkegim bile olsa onunla ciplak kalmam bile imkansiz, asla bir erkegin onunde tamamen soyunamam. Kendiyle barisik kendini kandirabilen ve yoktan yere mutlu olabilen umarsiz kizlardan olamiyorum. Cunku guzellik benim icin cok sey ifade ediyor. Guzelligin yerini hic birsey tutamiyor. Hic bir seyde guzel bir erkege baktigimda tattigim tarifsiz mutlulugu hazzi bulamiyorum.

Sadece erkeklerin goruslerini almak istemistim simdiye kadar kimseyle boyle birseyi konusamadim

vincent.h bunu beğendi.
  2. treblek

treblek Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Ben şahsen bakmam. Ben vücuduma haftada 5 gün yoğunlaşıyor çok sıkı diyetler uygulayarak bir form tutmaya çalışıyorum. Karşımdaki kişinin de benim gibi vücuduna önem veren biri olmasını isterim. Ayrıca spora neden başlamıyorsun, en azından diyete? Sorunun cevabını sen de biliyorsun. Ayrıca iradesiz bir insansın. Bence bir çok spor yapan erkek aynı görüştedir benimle.

BaronBey18, 0nur, Chopin16 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  3. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Bir insanın ilgisini çeken şeyler bireyseldir. İnsanlar birbirlerinde farklı şeyler görüp ilgi duyabilirler. Fakat bu demek değildir ki dengesizlikler olsun. Hayat bu. Farklılıklar bütünleştirici bir etkiye sahiptir. Fakat arada uçurum varsa bu olmaz. Kültürlü birisiyle hayatta birşey kazanmaya çalışmayan birisi, çok zengin birisiyle fakir birisi, çok güzel ve bakımlı birisiyle kendine bakmayan çirkin görünen birisi, spora emek vermiş ve vücuduna gözü gibi bakan birisi ile vücuduna zarar veren umursamayan birisi bu hayatta genellikle uyumsuzdur. Davul bile dengi dengine lafı insanların niyetinden ve hayatta önem verdiklerinden gelmektedir. Kısacası değil erkek bir kız da olsa kendi değer verdiği şeylere değer vermediğini gördüğü birisi ile ilgilenmez. Bu kimseyi küçümseme de değildir. Kişinin kendine saygısıdır. Düşün bir kendine bile bakmayan, değer vermeyen birisinin karşısındakine değer vereceğine neden inansın o bahsettiğin erkekler? Şahsen ben inanmam. Karakter çatışmaları ortaya çıkar. Sonuç? Mutsuzluk olur.

Decline Dumbell Press bunu beğendi.
  4. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    aslında sana dış güzellik önemli değil önemli olan iç güzellik falan gibi klişe sözler söylemek isterdim ama hayat maalesef böyle değil. dürüst konuşmak gerekirse hayatım boyunca hiç kilolu kız arkadaşım olmadı hatta balık etli bile belki 1-2 yi geçmemiştir. sana gelince , ben çok kez şahit oldum obezite hastalığına yakalanıp yıllar sonra taş gibi olan kadınlar gördüm. şimdi sana yapman gereken şeyi söyleyeyim. öncelikle iyi bir spor diyetisyeni buluyorsun, (konuda isim tavsiye edebilirim) beslenme ile birlikte hemen spora başlıyorsun 1 sene içinde ideal kilona geliyorsun, akabinde de oluşan deri deformasyonu için estetik müdahale yaptırıyorsun 2 sene içinde taş gibi bir kadın oluyorsun ve hayallerindeki erkek profiline ulaşıyorsun. hiçbirşey imkansız değildir ama emek vermeden olmaz...emek verirsen emin ol elde edersin. ben 40 yaşındayım yaşıtlarımın çoğu g..t göbek ama ben six packlerimle plajda geziyorum bunun içinde köpek gibi antrenman yapıp yediğime içtiğime dikkat ediyorum...sevgiler.

5. Cemilcan_urs

Cemilcan_urs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Sorunun çözülemeyecek olsa sorun derim ama senin sorunun yok sadece irade ve azmin eksik bende senin gibiyim mesela alakasız insanlara ilgi duyuyorum bazı kızlar kendine aşık ediyor bildiğin ama konuşunca ne kadar salak olduklarını anlıyorsun öncelikle üsteki arkadaşında dediği gibi haftanın 5-6 günü spora gidiyoruz hani gerçekden kolay değil emeğinin karşılığını alamayınca üzülüyorsun daha çok çalışıyorsun hayatını belli bi düzende tutman gerek bunları kimileri kızları etkilemek için kimileri ise öz saygısını kazanmak için yapıyor ama sonuc olarak bir şeylere çaba gösteriyorlar bende kronik depresyon var obsesiflik var ama bunlarla başa çıkmak için gidip sabahtan akşama kadar yemek yemiyorum salona gidip it gibi çalışıyorum ve bana iyi geliyor abartılı bir vücüt um yok ama kendimi tatmin eden dışardan fit duran bi vücüt um var ve ben spor yapmadan önce çok çelimsizdim şimdi böyleyim kızlar aynı kızlar bi etkisini görmedim çünkü insanın birazda ruh yapısı çok önemli oluyor benim tavsiyem sana öncelikle bir psikologa gitmen ve psikologa giderken de spora başlaman bana inan ki gerçekden etkisini göreceksin hayatta idealleri olmayan insanların öldüklerinde etrafındaki insanlar için çöp olmakdan başka birşey olmazlar
    Durumun olmayabilir ama bayan olduğun için spor salonu şart değil çok güzel kardiyo antremanları var ama spora verecek durumun varsa kesinlikle salona yazılmanı öneririm

COL-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Bakabilir neden bakmasın. Bu tamamen karşındakinin seni nasıl gördüğü ile alakalı. Hergün sokakta görüyoruz birbiri ile alakası olmayan çiftleri şansın yaver giderse olur :) İşi şansa bırakmak istemiyorum dersen ki yazdığın kadarı ile tam bir gösteriş meraklısısın yukarıdaki arkadaşlar yeterince yazmış yapman gerekenleri.

7. Pollysad

Pollysad Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Bu tamamen kisinin tercihleri ve kisiligi ile alakali. Yani guzel vucutlu kizlar tabiki ilgimi cok ceker fakat karsimdaki kizi begendiysem vucudu genel olarak son planlarda olur ve genelde vucudunu dusunmem eger gercekten hoslaniyorsam. Yoksa hoslanmadan sadece birlikte olmak istiyorsam welcome to real world ;)
    Yani suan acikcasi bende senin dusuncelerine sahibim acikcasi :) Karin kasim yeterince simetrikmi veya yeterince irimiyim vs hep dusunurum

8. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Kadın, genelde erkekte güce bakar(Kariyeri, parası, uzun boyu hafif kaslı vücudu ya da bu tarz gücü simgeleyen şeylere bakar)
    Erkek ise( eğer çok çaresiz durumda değilse), ilk etapta kadının önce dış görünüşüne bakar. Tabi bazı erkekler kız bulamayınca, nefes alsın yeter moduna düşer ama onlardan da hayır gelmez. Sevdiği için değil, çaresizlikten o durumdadır.

Bu söylediklerim ilk anlar için geçerli. Uzun vadede işler değişir. Ama ilk etapta , ilk görüşte Dünya adaletsiz maalesef.

9. CallofLove

CallofLove Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Spor salonu gibi hayatimin anlamini ifade eden kasli guzel erkeklerin bir arada oldugu ve guzel kizlarin kol gezdigi bir ortamda kendime bu eziyeti yasatmam ölümden beter olurdu benim icin. Disarida bir spor salonunun onunden gecerken bile kalbim carpiyor, orasi cennet gibi bisey benim icin, büyülü, o erkeklerin arasina dalip onlarin gozu onunde kendimi rezil etmek kadar igrenc bir seyin dusuncesine bile tahamulum yok. Kendi capimda diet ayrica spor yapmaya calisiyorum zaten, bisiklete binmek, evde kosu bandi, egzersiz turu seyler bunlari yapmasam neredeyse hic calismayan metabolizmam sayesinde en ufak yedigim yemekten kilo aliyorum ve aninda vucuduma yerlesiyor. Dunyadaki en berbat sey kiz olupta cirkin olmak ....bunu ancak durumun icinde olan biri bilebilir. Kötü genler ve yanlis yetisme sonucu hayatinin elinden kayip gitmesi goz gore gore, gercekten bir trajedi. Cirkin olup guzellik bagimlisi olmak, etlerininin yanlis sekil almasi yuzunden hayatinin kararmasi. Kendime aciyorum cunku hic biri benim sucum degil
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Aralık 2018 ---
    ____________ "Kadin" zihninizde sabitlesmis bir kavram haline gelmis ancak bu buyuk bir hata. Her kadin ayni degil, kadinlarda ayni kopek ve kediler gibi cinslere kategorilere ayrilir, o bahsettiginiz, kadinlarin sadece bir turudur. Her kadin sunu ister sunu sever soyle davranir soyle davranmaz diye birsey dusunemezsiniz, dusunursenizde hatalisinizdir. Insanlara gelince hersey mumkun, insanlar soyut dusuncelere sahip doganin hem tersine hem duzune giden tek canli turudur. Insana gelince ne olacagi bilinmez, herkes herseyi yapabilir, dusunebilir. Hersey kosullara baglidir.
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Aralık 2018 ---
    Bu soyledigin -- sadece yuzeysel bakildiginda dogrudur ancak dengi dengine degildir hersey. Dunya adaletli bir yer degildir; adalet insanin zihninde diger hersey gibi kosullara bagli olarak sonradan olusmus bir fantazidir sadece. Gorunen bilinen seyler oldugu kadar goz onunde olmayan türlü hayat tarzlari yasam bicimleri var. Mesela tekerlekli sandalyeye mahkum bacaklari olmayan bir adamin normal saglikli bir kadini olmasi gibi, boyle seyler olabiliyor. Hersey dengeye bagli olarak calismaz. Ayrica kendine bakmayan biri oldugum sadece senin dusuncen, gercek degil. Bilmiyorsun sormadin bile... ancak kendine bakmakta degildir hersey. Kendine hic bakmayip kendine bakma anlayisindan bile bihaber olan kisiler fizik olarak super iyi durumda olabilirler bu tamamen sans meselesi.

Son düzenleme: 27 Aralık 2018
  10. Decline Dumbell Press

Decline Dumbell Press Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    O salona git ve çalış iki sene icinde bambaska birine dönüşeceksin iste erkekler orda beni ezik gorur bla bla diyosan ya 2 sene görürler yada omur boyu seçim senin

Bir kiz vardi suana kadar gördüğüm canli rn güzel kız bak hala unutmadim metroda tanismistik sonra kizin instasina baktim 2 3 sene once baya kiloluymus

Ne kadar ekmek o kadar kofte bence burada bahaneler uydurmayi birakip bir spor salonuna yazil yada evine agirlik seti kur parana kiyip

11. CallofLove

CallofLove Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hmm tavirlarin oldukca acimasiz, siradan yemek duskunu kilolulardan olmadigimi en basta belirtmistim bunlari okumamis gibi konusuyorsun, en ufak bir hormon bozuklugunun depresyon halinin nelere yol acabilecegi konusunda bir fikrin var mi? Biraz endokrin sistemini okuyup ogrenebilirsin belki, senin bildiklerini neler yapilmasi gerektigini biliyorum soruda bunu sormadim sadece erkek kiza bakar mi diye sordum, buna cevap vermen yeterli olurdu.

12. Oğuz Yücel

Oğuz Yücel Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Spor yapmadan birşey beklemek çok saçma ne değişimler gördüm bende çok zayıftım kimse bakmazdı bana :d şimdi toparladım çaba sarfetmeden hiçbirşey elde edemezsin unutma !

13. CallofLove

CallofLove Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Vucudumun suanki hali boyle --
    0000.jpeg 102.jpeg 103.jpeg 104.jpeg 105.jpeg

vincent.h bunu beğendi.
  14. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Şu yazdıklarından sonra sana kezban demek geldi içimden ya neyse:)
    Şimdi gelelim gerceklere kimse senden bir barbara olmani beklemiyor ama en azindan biz beslenmemize ve sporumuza,kultur ve sanatimiza dikkat ediyor ve kendimizi her yonde ilerletiyorsak sende bunlari yapman gerek.kendimden ornek vereyim ben sahsen kizin bakimli olmasina ve muhabbetine bakarim,bir cok erkekde oyledir.siz kizlar ise hayal aleminde yasayan tiplersiniz biraz kendinize gelin ve kendinizi gelistirin.kezbanlardan biktik;)

Decline Dumbell Press bunu beğendi.
  15. Cemilcan_urs

Cemilcan_urs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ben gerçekden kilolu bekliyordum ama bence o kadar kilolu değilsin klasik türk kızı işte özgüvenini insanların kırmasına izin verme

COL-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. CallofLove

CallofLove Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    haha klasik turk kizi? klasik turk erkeginin anlayissiz yaklasimi olmasin bu? giyinikken fazla belli olmadigini ciplakken vucudumdaki catlaklarin ve sarkmis derilerin oldugunu soyledim bunun soylediklerinizle ne alakasi var anlamis degilim? kezban - klasik turk kizi, pfff, burdaki tiplerin biraz daha kiroluktan cikmis akil sahibi tipler olacagini elestirmeden yaklasabilecegini dusunmekle hata etmisim cok sıkıcısınız.. hepinize iyi gunler -- moderatorler soruyu kaldirabilir

ciao

17. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Günümüz güzellik standartlarına uymak gibi bir zorunluluğun yok ki fotoğraflardan görünen bir fazlalıkta yok. Işık, açı, kıyafet vs bunlardan dolayı belki belli olmuyordur. Sen tahminimce asosyal medyada gördüğün fitness modelleri gibi olmak istiyorsun ama öyle olacak çalışma azmin de yok. İşin zor. Salona gidip rezil olmak demişsin onun birde şu yönü var düzenli çalışma ile vücudundaki değişimi farkedenler önceden gülerek bakıyorsa o andan itibaren vay beee diye bakacaklar. Önce kendine güven, sonra vücuduna ve iradene. İstedikten sonra yapılmayacak iş yok.

0nur ve Decline Dumbell Press bunu beğendi.
  18. CallofLove

CallofLove Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    2 cumlesini okuyup karsindakini analiz edebildigini sanan dunyadan haberi olmayan kirolugundan sabit fikirlerini asicak beyin gucunden yoksun ruhsuzun tekisin -- sana kizdigim icin soylemiyorum sadece senin yapindaki bir insanin kisaca acilimi boyle, kizlari yada kendimi savunmuyorum, antifeminist erkek ustunlugunu savunan bir kizim, standart bir turk kizinin zihinsel anlamda hic bir ozelligini tasimiyorum, ne kultur ne algi ne de bakis acisi olarak... ama her neyse daha fazla sinirlenmeden gidiyim <3

19. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Kezban benzetmesi hoş olmamış evet. Ama genel olarak üyelere fazla sert çıkmışsınız. Fotoğraflardan ben pek kilolu göremedim. Sporun yanında bir cildiye doktoruna da görünürseniz kafanızdaki vücuda yaklaşırsınız.(Tam aklınızdaki ne bilmiyorum,eğer fitness modelleri gibi bir düşünce varsa aklınızda profesyonel camia'ya adım atmadıkça onlar gibi olmayı unutun)

20. CallofLove

CallofLove Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hic birinize vucuduma napabilirm nasil duzeltebilirim gibi bir soru yoneltmedim zaten elimden gelen herseyi simdiye kadar fazlasiyla yaptim berbat haldeki vucudumu suan ki haline kendi cabalarimla getirdim saglik durumum elverissiz olmasina ragmen- bana ne yapacagimi soyleyin diye yardim istemedim sadece KASLİ BİR ERKEK KİLOLU BİR KİZA İLGİ DUYABİLİRMİ? diye sormustum sorumu, ama siz bana sanki dun dogmusum dunyadan haberim yokmus gibi onu yap bunu yap diye konuya daldiniz, zaten herseyi biliyorum bu konuda, spor kulturum fazlasiyla var - ancak birinin hayatini, saglik durumunu falan bilmeden elestirmeniz cok salakca geldi bana -- sporcular olarak daha anlayisli yaklasabilirsiniz diye dusunmustum ama hata etmisim, elestirmekten baska birsey elinizden gelmiyor... her neyse, herkese tesekkurler yinede

Son düzenleme: 27 Aralık 2018

Sayfayı Paylaş