KASGURU SPORCU BESLENME ÇANTASI

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve salih1912 tarafından 14 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. salih1912

salih1912 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ürün 1 ay önce almıştım.Yanında extra 3 saklama kabıda almıştım.225 tl gibi bir ücret ödedim.Faturasını bulamadım ancak kartla ödeme yapmıştım tarihine bakıp ordan istediğiniz bilgileri verebilirim.

Ürünü aldıgım gün kargoyla dükkanıma geldi onun harici bir kere bile dışarı çıkarmadım.Saklama buzluklarını 1 kere dahi kullanmadım sogutmadım.Ürünler ve çanta sıfır gibidir. Ürünlerde hasar ezik çarık kesinlikle yoktur.Çanta da kendini salma eksik olan bir parçası vs. yoktur.

Kasgurunun orjinal sitesinden alışveriş yapılmıştır.Kasgurudan nasıl sipariş verildiğinde çanta elinize ulaşacaksa aynı temizliktedir.

Resimlerini çekmediğim için koyamadım çok isteyen olursa whatsapp vs ile yollarım .. Çünkü kullanılmamıştır..

Ürün içeriğinde Çanta + Shaker + Sporcu Matarası + 3 Yemek Kabı + 2 jel + 2 Vitamin Kutusu vardır sitesinden baktıgınızda 199 tl fiyatı mevcuttur.

Benim istediğim ücret 150 TL dir. İzmir içi elden teslim diğer yerlere kargoyla gönderim yaparım.Get ilan açabilirim altı üstü konuşulu

thumbnail (1).jpg thumbnail (2).jpg thumbnail (3).jpg thumbnail (4).jpg thumbnail (5).jpg thumbnail (6).jpg thumbnail (7).jpg

2. salih1912

salih1912 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    İLAN GÜNCELDİR

Sayfayı Paylaş