Kasguru Beslenme Çantası [ Kullanıcı Yorumları ]

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Huseyin24 tarafından 23 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Huseyin24

Huseyin24 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba herkese,

Bir süredir kendi aracımla ulaşım sağladığım şirket çok daha uzak bir yere taşınıyor, ben de mesafenin uzak olmasından dolayı kendi aracımı kullanmaktan vazgeçtim. Araç varken rahat rahat her şeyi yanımda taşıyabiliyorum , ama ara/ana öğünlerimi çanta ile Metrobüs , Metro gibi toplu taşıma araçlarında da taşıyacağım ulaşım esnasında. Gördüğüm kadarıyla bu kategoride yerli üretim sadece Kasguru markasında mevcut. Konuyu açma sebebim kullanan arkadaşların yorumları neler, malum alternatif olmadığı için mecbur alacağız ama iki model var. Birisi elde, diğeri ise sırta askılı şekilde taşınan. Hangi model daha uygun, deneyip keşke diğerini alsaydım diyen kimse var mı, ya da deneyip keşke bu parayı buna vermek yerine Ebay ile yurt dışından başka model alsaydım diyen arkadaşlar, fikirleriniz varsa paylaşın lütfen.

2. merhan

merhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba, yazıyı hortlaşmış gibi olacağım ama hangisini aldınız?

3. Huseyin24

Huseyin24 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba, çanta almaktan vazgeçtim çünkü arkadaşlarımın tecrübelerini de öğrenerek fazlasıyla gereksiz olduğunu farkettim. Çantanın görüntüsü çok estetik değil, gerek el çantası gerek sırt çantası olsun ikisi de her yerde ve giyimde kullanmaya müsait değil. Dış görünüme önem veriyorsanız inceleyip daha iyi anlarsınız. Benim tercihim Alaaddin saklama kapları oldu. Bu kaplara soğuk koyarsan soğuk, sıcak koyarsan sıcak kalıyor. Hacim olarak da gayet iyiler. Iki ayri bölümden oluşuyor, birine 300 gr basnati pirinç, digerine de 200 gr eti ve bir miktar da salatayı çok rahat koyabiliyorum. Salata için ayrı bir bölüm var. Bu bölümde gayet uygun, dilerseniz başka atıştırmalıklari da koyabilirsiniz. Bu iki kap ile her çantamı kullanabiliyorum, böylece bir çantaya mecbur kalmiyoru, ister işe giderken, ister tatile giderken her yerde kullanmak mümkün. Hayir zaten ise giderken sirtta mavi kamuflaj desenli bir sirt çantası tasimak cidden komik oluyor. Bir de gerekli performansi tam anlamiyla saglamiyormus ki bunu tanistigim insanlardan ogrendim salonda. Zaten canta incelemeleri de mevcut internette, onlarin altindaki yorumları mutlaka dikkate alin. Saklama kaplari icin de illa Alaaddin marka almak zorunda degilsiniz, ama bodybuilding forumlarinda bu markaya denk geldim genelde, hakkini veriyor cidden, tercihim o oldu. Istanbul Mall of Istanbul da Kamp malzemeleri satan bir mağaza var adini hatırlayamadım suan, oradan temin etmistim. Arastirirsaniz bulabilirsiniz. Umarim yardimci olmusumdur.

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş