KASGURU ÇANTA HAKKINDA

Konusu 'Antrenman Aksesuar ve Ekipmanları' forumundadır ve emrezgnn tarafından 18 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. emrezgnn

emrezgnn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba Arkadaşlar,

Resimde ki çantayı beğendim. Kullanan var mı ? Öğünlerimi işyerine de götüreceğim bu çanta iyi mi ? Kullananlar bilgilendirirse sevinirim. Yeteri kadar büyüktür umarım.

upload_2019-3-18_10-30-29.png

2. Fırında_Sütlaç

Fırında_Sütlaç Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    bende son zamanlarda kasguru değil de genel olarak spor çantalarına bakıyoru fakat fiyatlar çok çok çok çooooooookkkk pahalı maalesef... tavsiye verebilecek olan var mı ? marka takıntım yok, sırt çantası değil omuza asılan çantalardan almayı düşünüyorum ama popüler markalar 200tl den başlıyorlar bana hesaplı 100tl civarı işimi görecek bir şey lazım.

emrezgnn bunu beğendi.
  3. emrezgnn

emrezgnn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Evet bu kasguru çantaları pahalı. Daha orta seviye de bir çanta işimizi görecektir diye düşünüyorum. Farklı sitelerden bakıyorum da çoğu omuzdan askılı

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    aslında şöyle: orta halli bir çanta ve plastik saklama kapları işinizi görecektir. bu çantayı ben bir yerde görmüştüm. içindeki kapların basit bir plastik kaptan farkı yok. anlayacağın baya bir gereksiz. orta litreli ekonomik bir çanta iş görecektir. veya çanta yerine yemek termosu taşıyabilirsin.

emrezgnn bunu beğendi.
  5. emrezgnn

emrezgnn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Evet malesef öyle yapacağım. Araştırdım da biraz. Normal bir çanta yemek kaplarımı taşımak için yeterli olacaktır. Zaten çanta büyük değil yemek kaplarını koyunca anca 2 parça kıyafetlik yer kalıyor. Büyük sanmıştım. Teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş