kas yapmak için cihaz varmış emeklerimiz boşa mı gitti ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ısıda tarafından 20 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ısıda

ısıda Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    bugün haberlerde gördüm yorulmak yok terlemek yok bi cihaz var 1 saniyede kaslarını 1000lerce kez titreştiriyormuş 200 300 squat değerindeymiş çok hızlı kas yapıyormuşsun hatta 6 ayda yapacağın sixpackı 1 seansla yapıyormuşsun bizim 6 aylık emeğimizi adam 1 seansla elde ediyor o derece oldu ozaman adam direk versin parayı yapsın okadar kası hiç emek vermeden direk böyle iş mi olur bizim okadar emeğimiz boşa mı gitti

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    O makineler 15-20 yıldır var sanırım ama hala inanan olması bir garip. Her gördüğünüz sakallıyı dedeniz sanmayın gençler :)

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ısıda

ısıda Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    işe yaramıyor mu yani ?
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Haziran 2019 ---
    biraz araştırdım kas kütlesi arttırmıyormuş gücü arttırabiliyormuş ama biraz

4. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Amerikada iken bulunduğum eyalette çok popülerdi. Ben de gittim ve birikimlerim + doktoradaki burs paramı bile ekleyerek anca gidebildim:) Çok pahalı idi.
    İlerlemek bir yana, geriledim.

O kaybettiğim zamanı telafi etmek için spor salonunda ekstra çalıştım. ,Sözüm ona aynı zamanda güçlenecektim. Tam tersine squatlarım geriledi.

5. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Bunlar boş işte, ben şunu çok merak ediyorum:
    Şuan kasların en temel olarak büyümesi-gelişmesi kas liflerinde mikro boyutta hasar meydana gelip iyileşmesiyle oluyor. Bu hasar nano aygıtlarla verilebilir olsaydı o zaman ne olurdu onu merak ediyorum

6. OKR

OKR Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Vg endustrisi biterdi. Bu denli buyuk sektoru cope atacaklarina pek inanmiyorum. O yuzden olsa da bizim neslimiz bunu goremeyecek. :)

Sayfayı Paylaş