Kas seğirmesi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Adkalmamış tarafından 25 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Adkalmamış

Adkalmamış Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar birkaç gündür sol kolumda tricepsimde seğirme oluyor kendi kendine titriyip geçiyor.
    12.sınıfım yks ye hazırladığım için çok uzun süredir spor yapamıyorum bununla ilgisi var mıdır ve zararı var mıdır arkadaşlarım kas kaybı yaşadığımı söyledi bilen biri bilgilendirirse mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

2. graymatter

graymatter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Kafaya takma stresten olabilir veya sporu bıraktığın icin olabilir sebebini ben de net olarak bilmiyorum ama ben hasta oldugum icin spora ara vermiştim 1 ay kadar bırakınca aynı sıkıntıyı yaşadım segirmeyen yerim kalmadı bende senin gibi araştırdım internette yazanlara bakma ben baktım hastaneye gittim nöroloji bölümüne emg yaptırdım tahliller yaptırdım hicbir şey çıkmadı özellikle stresli, spora ara vermiş kişilerde veya çok ağır spor yapan kişilerde segirmeler olduğunu görüyoruz kısacası kafaya takmaya değmez sınavlarına odaklan

Adkalmamış bunu beğendi.
  3. Adkalmamış

Adkalmamış Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Sınav stresi çok var bende haklısın sanırım stresten ve spor yapamamaktan kaynaklı bence de biraz araştırdım ama bişey bulamadım sen de içime su serptin teşekkür ederim :)

graymatter bunu beğendi.
  4. graymatter

graymatter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    rica ederim sınavında başarılar :)

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adkalmamış bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş