Kas kaybı kardio-keto

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve feritferitxd tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. feritferitxd

feritferitxd Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar 1 aydır ketojenik diyetteyim ve yağ yakmak için antremanlarımı sıkı tutuyorum .Fakat bazı konularda düzenli hitt kardionun sürekli kas yıkımına yol açtığını okudum doğruluğu varmı merak ettim. Haftada 4 gün ağırlık antremanı yapıyorum üstlerine +25 dk hitt kardio ekliyorum. Haftada 2 gün ise sadece kardio yapıyorum 45 dk hitt şeklinde . Kardiolarım 1 buçuk dk 12.5 koşu - 1 dakika 7 de yürüyüş şeklinde.2 gündee bir antremanların sonuna yarım saatlik karın antremanıda ekliyorum. Günde 140-150 gr protein 100-120 yağ alıyorum. Tahmini birşey söyledim ama kalorim sabit 1800'de. Sizce kas kaybım olurmu ?

2. Rıgel1

Rıgel1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    dostum sorunun cevabını bende merak ediyorum konuyu takipteyim sana bir sorum olucak 1 ay boyunca uyguladığın keto diyette gözle görülür bir değişme oldumu yağ yakımı konusunda bende yeni başladım fakat besin konusunda sıkıntılı ve işe yararlılık konusunda da pek emin değilim
    senden ricam bu 1 ay boyunca hangi besinleri tükettiğini ve aldığın sonuçları açıklayabilirmisin

3. feritferitxd

feritferitxd Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Karında iyi değişim aldım gibi daha önce diyet tecrübem olmadığı için ne kadar iyi ona birşey diyemiyorum. Besin olarak her sabah 4 yumurta yiyorum.Tavuk,balık ve adını hatırlamadığım çok güzel süzme peynir var %70 yağ.Ara öğün olarak ceviz tercih ediyorum direk enerjiyi topluyor.

4. Rıgel1

Rıgel1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hmm teşekkürler cevap için ben başlayalı 4 gün oldu 81 kilodan 79 kiloya düştüm günlük karb alımım 20 ila 40 arası 125 protein 150 yağ toplam 2000 kalori alıyorum umarım sonuç alırım

5. Güven Hoca

Güven Hoca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    Ankara
    aldığın kalori çok az kas kaybı yaşıcaksın sadece daha fazla yaşamaman için birazcık kalorini artır.

6. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bu kadar az karbonhidrat alman beynin icin bile zararlı kasların deposu ve beyin için gereken glikojen ulaşmayacak en az 100-150 gr karbonhidrat almanı tavsiye ederim yağ almını düşürebilirsin.

Sayfayı Paylaş