Kas kütlesinden kayip vermeden kilo vermek için ne lazim?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ByChoseN tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ByChoseN

ByChoseN Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese kolay gelsin;

Bulk dönemini bitirdiğini düşünenlerin fitleşmek için en çok merak ettikleri soru elbette kas kütlesini kaybetmeden kilo verip fitleşmektir.
    Gençler arasındada vucudu kasmadan güzel bir görünüme sahip olmasıdır.
    Ben bulk dönemimi tamamladım.Artık fit bir görünüm için kas kütlemide kaybetmeden şekillendirmem lazım neler yapmalıyım.Beslenme + program olarak?

Dip not: Yaş 24 üniv. öğrencisiyim (bütçe kısıtlı olabildiğince doğal ürünler olsun)

Şimdiden teşekkürler.

2. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    minumum kas kaybı maximum yağ kaybı için en mükemmel yöntem HIIT(depar) yöntemidir..
    kabaca anlatmaya çalışıyım..
    koşu bandına çıkın saatte 6 km ile koşun yavaş yavaş 1 dk sonra 12 km hıza geçin tekrar 1 dk koşun tekrar 6 ya inin 1 dk sonra tekrar 12ye çıkın bu şekilde 9 10 tekrar yaparsanız en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.
    .
    tabi bu arada bol proteinli az karbonhidratlı şeyleri yiyin forumda arama yaparsanız bulabilirsiniz beslenme bölümünde fakat bu şekilde ilk yarım saatinizi ayırıp yapmanızı öneririm

jimraynor bunu beğendi.
  3. ozan387

ozan387 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Buda benim merak ettiğim birşey bulk dönemini tamamladığınıza nasıl karar verdiniz ve bu şekilde kas kütlesi kaybını önlemek için aminoasit kullanımı önerilmekte diye biliyorum

Depar hit yöntemide çok kullanılan bir yöntem ama aminoasit ile destek verilse daha yararlı olmazmı acemi_42?

4. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    tabi amino asit kullanımı gereklidir kas kaybının en azı olması için fakat arkadaşımızın kilosu boyu nedir ölçüleri nedir ne kadar süreli bir vg onu bilmek şart..

5. ByChoseN

ByChoseN Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    boy 178
    kol 40
    göğüs 128

Amacım hulk gibi olmak olmayıp mayısta yapıalcak fotomodellik yarışması oldugundan bu ölçüler fazlasıyla yeterli

6. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    benimde çok fazla kafama taktığım bir soru bu. Geçen ay 4 kilo yağ verdikten sonra bu kilonun 1 kilosunun yağdan olduğunu öğrendiğimde dumur olmuştum. Benim en çok merak ettiğim her gün deparlı antreman yapılmalı mı? Yarım saat depar sonrası kas kaybını önlemek için ağırlık çalışmalı mıyız? Çalışacaksak gün gün bölümlere yine ayırmalı mıyız? Dinlenme günümüz kaç olmalı. karbonhidratı kaç gramda tutmalıyız vs.

7. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    128 cm göğüs çok ciddi bir ölçü,40 cm kolda o ölçünün yanında kürdan gibi kalır...tekrar ölç !!!!!

8. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    cardiyo ve hafif ağırlık çok tekrar yaptığın antremandan sonra kesinlikle protein amino ve glutamine alman yıkımı min a indirecektir.. bu 3 komlex biraz pahalıya maal olabilir bu nedenle twinlab optimum veya muscletech gibi yüksek glutamin ve amino asit içeren komplex protein tozlarından 1.5 porsiyon alarak ta sağlayabilirsin..

ick17 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş