Kas Kütlesi Arttırıcı Shake - FitYemek

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve germel tarafından 11 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. germel

germel Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Merhaba arkadaşlar, sizlerle basit ama etkili bir shake tarifi paylaşmak istiyorum. Daha önce sizlerle protein tozu kullanmadan yapılabilen protein shake tarifimi şu başlıkta paylaşmıştım : https://www.bodyforumtr.com/threads/protein-tozsuz-protein-shake-42-gram-protein-fityemek.108310/
    Bu seferki shake'im hem protein hem karbonhidrat açısından zengin.Çilek aromalı, tadını beğeneceğinizi umuyorum.
    Bilmeyen arkadaşlar için tariflerimi youtube'da FitYemek isimli kanalımda paylaşıyorum.Tarif veya videolar hakkındaki tavsiyeleriniz, yorumlarınız benim için çok önemli :)
    Buyrun video :

Afiyet olsun, iyi sporlar ;)

2. aydogan77

aydogan77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    ellerine sağlık güzel görünüyor bunu yarın deniyorum :) ayrıca bunu içmek için en uygun zaman antremandan hemen sonrasıdır değilmi ?

3. germel

germel Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Antrenman öncesi içerseniz kompleks karbonhidratlardan yulaf antrenman boyu enerji verir.Antrenman sonrasında da karbonhidrat alımı öneriliyor bu shake'de de hem karbonhidrat hem protein olduğundan antrenman sonrası içmek de gayet mantıklı :)

suskunprens74 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş