Kas gücünü arttirma programi verebilir misiniz?

Konusu 'CrossFit ve Dayanıklılık Sporları' forumundadır ve Serhat ŞANDA tarafından 27 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Serhat ŞANDA

Serhat ŞANDA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Oncelikle herkese SelamunAleykum. Araniza 1 dakika once katildim :) . bi sorum olacak boks sporu ile ugrasiyorum. Ilk basladigim gunden bu gune kadar biraz guclendim ama istedigim gucu elde edemedim. Fitnesse gidip biraz kas yapip(fazla yapmicam) yaptigim kaslari guclendirebildigim kadar guclendirmeyi dusunuyorum. Elimden ne gelirse yaparim. Boksu cok seviyorum ileride buyuk boksor olmak en buyuk hayalim. Onun icin kas gucumu artirmak istiyorum.kas yapip (fazla degil)sonra da Kas gucumu maximum seviyeye cikarabilecegim program atabilir misiniz bana?
    NOT: konuyu yanlis yere actiysam kusura bakmayin daha yeni katildim araniza fazla bilgim yok forum hakkinda

2. Salih Tufan

Salih Tufan Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
  3. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    hocam aman diyim antremanlarda çok yüksek ağırlık girmeyin fazla kas yaparsanız boksta sıkıntı olur

4. Serhat ŞANDA

Serhat ŞANDA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tesekkur ederim.
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Ocak 2018 ---
    Bu arada bokstan once halter ve attiginiz sitedeki programi uygulasam ve crossfit yapsam sonra boksa gitsem faydasi olur mu? Celik fkbi yunruk atabilir miyim?

5. Salih Tufan

Salih Tufan Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Şubat 2018 ---
    kardesım bu programı uygulasan suan yeterlı cunku agırlık kuvvatı farklı vurus kuvvetı farklıdır cok agır kaldırabılırsın ama belkı sert vuramazsın yada cok sert vurabılırsın agır kaldrıamazsın buda bıraz genetık yanı anatomık olarak kas grubun ıtıs mı cekıs mı yoksa vurus mu daha tolere onu ogrenmek lazım

6. Serhat ŞANDA

Serhat ŞANDA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tesekkur ederim. Yaani halter yapsam bir ise yaramaz. Peki kuvvet antremanini kac ay yapiyim? 1 sene yapsam celik vibi yumrugum olur mu?

Sayfayı Paylaş