Kas agrilari hosuna giden var mi?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Morpheuss tarafından 31 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 52 üye.
  1. Morpheuss

Morpheuss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle bu sporda yeni oldugumu soyliyeyim,
    ve belki daha sonradan olmuyordur ama, bu benim bu spordaki ilk haftam ve her bi yerim ayri agriyor :D

ancak ilginc olan o ki, bu agrilarda hosuma gitmiyor diil:lol: acaba bendemi bir gariplik var yoksa bu sporu yapan herkeste oluyor mu bu? ve bu agrilardan sikayet etmek yerine hoslanan benden baskalarida var midir?

Keske anket yapma yetkim olsaydi :)

Not: bu gidisle forumun meraklisi ilan edilicem sanirim :D

ömer_47 bunu beğendi.
  2. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    ilk başlarda bu ağrılar dayanılmaz oluyor hatta ağrılar yüzünden sporu bırakan çok kişi var.Fakat zaman geçtikçe ağrılar azalıyor tatlı ağrı dediğimiz bir şekle dönüşüyor :) ben mantık olarak çalışan kas ağrır diye düşündüğümden dolayı eğer ertesi gün çalıştığım yer ağrıyorsa verimli bir antreman geçirdiğimi düşünüyorum.Tabiki eğer bu ağrılar yine dayanılmaz boyutta olursa ters giden bişeyler var demektir..

3. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Ama su an yasadigin agri hamlik agrisi yani vucudun o hareketlere alisik omadigindan ilk hafta bu agrilar olur sonraki hafta hafifler. Ileride ise yasayacagin agrilar bukadar yogun olmayacak ornegim ben ilk hafta kolumu acamiyordum:)
    Agri cogu kisinin hosuna gider ornegin gogus calistiktan sonra o agri en az 2 gun surmezse hafif calismisin gibi geliyor:)

4. Morpheuss

Morpheuss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Benim gogsum agrimiyor ama kolla baglantsinin oldugu yerler icin ayni seyi diyemiycem :D ama kollar bir yere kadar aciliyor o da ayri mesele tabii, ikinci gun daha az aciliyordu ama yinede antremana devam ettim, dikkatlice zorlamaya calistim concentration curl ile, simdi cok daha fazla acilabiliyor cok sukur ama kas agrisi hala ayni,

yinede mazosist mi oldum ne demeye baslamistim :D bilmiyorum ya agri var, ozellikle kollarimda ama su an icin pekte sikayetci degilim, vucudumun kendini toplamaya basladigini hissediyorum sanki :) cok sukur :)

de ne bileyim, forumu ilk okudugumda falan bayagi cekinmistim, kolun kilitli kalmasi, agrilar vs diyince.. ama su anki agrilardan degil sikayetci olmak, su ana kadar memnun oldugumu bile soyleyebilirim :D

5. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    ben onlardan biriyim, bence idmanin hakkini verdiginin en guzel gostergesi

6. Bhd1R

Bhd1R Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çalıştığım bölgede hafif ağrı oldumu hoşuma gidiyor benimde. İyi bir idman yaptığımı düşünüyorum. Motivasyonum artıyor. Birde haraketi yaparken kaslar yanıyorya o yanmada hoşuma gidiyor.:D weightlifter

7. Blood34

Blood34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ağrıdan kıvrandığımı hatılıyorum.özelliklede karın kısmı :)

8. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    no pain no gain. agri olacak..ancak bunlari eklem yerlerinde ki, liflerde ki, sinirlerdeki agrilarla karistirmamak lazim..

zaten agriyacagini antreman sirasinda ki pump hissettiriyor..eger istedigim pumpi alabiliyorsam istedigim agriyi da hemen hemen her zaman aliyorum..

9. Morpheuss

Morpheuss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bunu nasil anlarim ya, bu basligida actim, cunku agri hosumada gidiyordu, ama;

su an kanat kaslarim oyle agriyorki anlatamam, sanki yanlardan deri yirtilipta kanatlar cikacak resmen, ya ben kas yirtilmasindan falan korkmaya basladim arkadaslar, saglik bolumunede yazdim gerci ama, https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kanatlarda-siddetli-agri-t12276.html?p=119815 , kanat bolumlerim, ozelliklede sol tarafim inanilmaz agriyor hareket ettirince, hareket etmeye korkar oldum, bu kas yirtilmasindan olur mu yoksa kanat agrilariniz boylemi oldu sizinde? koldaki (biceps) agrilariyla UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI BILE YOK,

Allah korusun kas yirtilmasiysa nasil anlarim ya?

Son düzenleme: 2 Şubat 2008
  10. CENTAUR

CENTAUR Guest

Göğüs ağrılarımdan bıktım gerçekten çok acıtıyorum ben öyle abartı bir programım yok, iyide ısınıyorum, yaptığım sadece antrenmanın hakkını vermek belkide daha az asılmam lağzım, ertesi günden başlıyo ağrımaya 3 gün ağrıyo. Trisepslerde biraz böyle. Ağrısın ağrısın öyle aman aman bir gelişme olmasın durumu insanı göbeklenmek pahasına yemeye içmeye verdiriyor.

11. tLg

tLg Yeni Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tLg
    mazosıst degılsen ılerkı zamanlarda bu agrılar hosuna gıtmez bu kadarda agrımaz zaten bu sporu yenı yapıyosan vucudun hamdır ve o hamlıgı uzerınden atıyosun suan ve tabıkı agrılar olucak mazosıst olmayan bırısının bu agrılar hosuna gıtmez(ılerı derecedekı agrılar ve belırlı bı suredekı agrılar degıl devamlı hayatının her evresındekı agrılar )

1 kişi bunu beğeniyor.
  12. CENTAUR

CENTAUR Guest

Repütasyonumu harcayarakta olsa söylemeliyimki tamamen katılıyorum.

13. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bahsettiğin ağrı arkadaşım ; hamlık(spora yeni başlayan veya uzun süre ara veren), egzersiz sırasında doğru nefes alıp vermeme , çok fazla asitli içecek ve yoğurt tüketmekten kaynaklanabilecek kaslardaki laktik asit birikmesidir. Sizin ki yeni başlamanızla alakalı bir durum ortalama 72 saat içerisinde bu ağrılar geçer veya rahatsız etmeyecek seviyeye düşer.

14. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bazen öyle bir ağrı oluyor ki, "aha" diyorum "büyüyor" :D böyle sıcak, insanda uyuma isteği yaratan bir ağrı. hamlık ağrısının o sertliğiyle, acısıyla alakasız bir ağrı bu bahsettiğim. tatlı ağrı :) işte o zevk veriyor bana. bir de bu ağrıların hep bana dönüşü oldu, arttıkları haftalarda, gelişimim de gözle görülür hal aldı hep.
    bana bundan keyif almak normal geliyor :D

15. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    valla ertesi sabah öğlen gibi hissederim ben ağrıyı ama söyleyeyim o gögüsteki tatlı ağrıyı çok seviyorum bide güzel çalışmışsam laktik asit hafiften kollarımda uyuşukluğu sebep olur sanki hafif gözlerim kapanmak ister yatmak isterim o kadar tatlı gelirki bana onun dışında çok fazla ağrı hissetmem kolda biraz olur sırt da her zaman ağrımaz ama ağrının uzun sürmesi pekde iyi değil

16. gökhanbodybuilding

gökhanbodybuilding Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    thums:Ağrılar çok hoşuma gidiyor

17. _Çapkın.olguN_

_Çapkın.olguN_ Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bayılıyorum..

ÇAlıştığımın amacı anlamına gelir..

Göğsümü ağırtıp çalıştırmak için yaptığım pompanın sayısı yok..

Tabi nizami yaparak,yoyararak değil..

18. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Ben örneğin benc press yaparken, artık son gücümle 1-2 defa daha yaptıktan sonra zar zor koyuyorum yerine barı. Ondan sonra o yorgunluk ve gögüsteki uyuşuklukluk belirtisini seviyorum. Bazen body yapmak istemediğimde, bu hisse duyduğum özlemden dolayı hasta hasta bile body yaptım :D

19. JackDaniels

JackDaniels Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dikkat ettim. özellikle bench presste çok farkedilebilen bi durum. göğüs kaslarının ağrısı diğer bölgelerimize göre daha bi farklı. bazen sanki açsınızda karnınız ağrıomuş gibi bi his verior.

20. ayıbogan

ayıbogan Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    kas ağrıları derken kasların gerildiğini hissedince daha atletik hissederim

Sayfayı Paylaş