Karsiyaka da Spor salonu ariyorum ACİLL

Konusu 'İzmir' forumundadır ve Jaded tarafından 27 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Jaded

Jaded Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba
    Ben 18 yasindayim izmir karsiyakada yasiyorum evim ornekkoy mahallesinde evimin yakinlarinda spor salonlari var ama gidip gitmemekte kararsiz kaldim cunku bir kiz olarak tek basima biraz da olsa varos olarak niteleyebilecegim bir mahalle salonuna gitmek istemiyorum zaten aksam cop atmaya bile biraz zor gidersiniz bir kadinsaniz burada. Her neyse hal boyle olunca bende bir arkadasimla karsiyaka carsiya yakin bir yere gitmeye karar verdim. Daha once hic spor salonuna gitmedim yani kriterleri nedir hic bilmiyorum. Zaten bu sitede de yeniyim. Amacim spor yapmak vucudumu gelistirmek sadece kilo vermek degil kas da calismak. Bir yildir ilgiliyim ancak kendi kendime evde yaparken istikrarsizlik soz konusu oluyor o yuzden aylik 100 liradan fazla olmayan temiz tercih edilen ciddi bir salon ariyorum tecrubeli arkadaslardan karsiyakadaki yerler icin onerileri bekliyorum simdiden tesekkurler *.*

2. Lightning35

Lightning35 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    bende örnekköyde oturuyodum . oralardaki salonlar iyi oldugunu sanmıyorum kareksanın ordakilerde cardio aletleri koyuyorlar sadece . alaybeyde fit line var . sahile çıkan ptt sokagında best var ama fit line tavsiye ederim çok bayan var en azından bildigim kadarıyla .

Jaded bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş