Karsi cinse ilk bakista dikkat ettiginiz yerler.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve xscorpionx tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 103 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız şöyle bir durum var kız güzel oluncada aynı şekilde kardeşide güzel olmuyor her zaman eski kız arkadaşlarımdan birinin ablası vardı kendisinden 3 yaş büyük tek kelimeyle tipsizdi:D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:47 ----------

kalkan 333 den müthiş bir yorum daha bazen nefes alsın yeterde diyebiliyor insan:D

Azi, Karakaş, Zerk ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    O değilde, misal Angelina JOLİE ile karşılaşan biri direkt dudaklara, Jennifer LOPEZ ise popoya bakılır, yani hatunun neresi güzelse kendi adıma oraya :)

Azi, Karakaş, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    e tabi öle bir durumda gerke yok ya :)

kalkan haklı ama :D

Azi, kalkan333 ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Ayaklarına bakarım, ayakları bakımsız biçimsiz ve çirkin bir bayanla işim olmaz.
    Ayakları her daim bakımlı ve temiz bir bayan gerçekten bakımlıdır birisidir tecrübelerim bu yönde.
    İkinci olarakta tabi ayağa bakarken ayakkabı geliyor, babet ve yaşlı işi ayakkabı giyenlerede kafamı çeviriyorum,bayan dediğin topuklu giymeli..

Azi, Karakaş, rockybalboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    yüzüne bakarım,yüzü güzel olduktan sonra vücudu o kadar iyi olmasada olur.

Karakaş bunu beğendi.
  6. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ben de dürüstçe yazayım...

ben önce kasaya bakarım,karakaş abimizin de dediği gibi kasa mutlak surette sağlam olmalı...

ikinci olarak ayak bileklerine ve bacaklara bakarım, kalın bilekli ise bitti benim için, bacaklar kesinlikle ince olmamalı çöp gibi, sutun gibi derler ya öyle olmalı, selülit falan söylemiyorum bile...

sonrasında ellere bakarım, el bakımı bir hatun için olmazsa olmadır benim gözümde, öyle erkek eli gibi kaba eller olmayacak, kısacık tırnaklar olmayacak, kafi uzunlukta ve bakımlı tırnaklar ve narin eller şart...

sonrasında geldik surata, burun gargamel burnu olmacak, dudaklar dolgun, gözler mümkünsü renkli olsun...

göğüs omuz orantısı da çok önemli, göğüsler karpuz gibi olmamalı asla, fakat omuzlar çok geniş olmaycak ki,göğüsleri gösterecek bu benim için çok önemli,tabi daracık ta olmasın omuzlar...

Son olarak Predatel'in gösterdiği fotoğraftaki bayan da cidden iyiymiş :)

shaq, Azi, Karakaş ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  7. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    Görüş mesafem yakınsa önce ellerine ve tırnaklarına bakarım. Uzun ve bakımlı tırnakları varsa, benim için turu geçmiş demektir. Uzak mesafeden bakıyorsam, zarif ve uzun bacaklar ilk dikkatimi çeken nokta olur. Bir de, omuz yapısı düzgün ve geniş ise, fiziksel olarak tam beğendiğim kadın tipi karşımdadır o zaman. Biraz slav ırkı tarzı benim beğeni alanım.

speedtouch, Azi, Karakaş ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. steawart54

steawart54 Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    ilk bakışta demeyeyim de önem sırasını söyleyeyim.
    ilk olarak yüz tabii ki özellikle göz yapısı önemli illa güzellik de değil olay yüzde, bazılarının farklı bir albenisi oluyor bu bir gerçek:)
    ikinci olarak göğüsler, öyle kemik izleri çıkmış olmayacak göğüsün üst bölgesinde. göğüslerde ne büyük ne küçük olacak.
    sonra basen, armut tipi vücut sevmiyorum bel incecik popo kocaman latinlerde genelde öyle, benim tercihim daha düz olmasından yana. tabi zayıf olsun değil kastım bel-basen dengesinden bahsediyorum yoksa kalça olmazsa olmazdır:)

Karakaş bunu beğendi.
  9. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Dürüstçe söylemek gerekirse önce yüz sonra kalça. Ardından boyuna posuna bakarım.

10. ScarlettFox

ScarlettFox Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Sağlık
    Gözler,dişler,eller,omuzlar...bir de biraz daha özele inersek göğüs bölgesi ve baldırlar :p

11. berkeefe35

berkeefe35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Neden bilmiyorum ama saç cidden saç ve göz rengi özellikle şöyle oluyor;

Kısa saç hafif balık etli (çok değil) septum piercingli + renkli gözlü kızlar ve biraz da yanaklı 1239210 adım önde oluyor benim için şuana kadar fazla flörtüm oldu diyebilirim flörtlerimin büyük çoğunluğu bu tiplemedeydi ama gariptir ki bazı insanlar cidden zevkin bozuk falan diyor bana bence renkler ve zevkler tartışılmaz ve fazla zayıf kızları sevmiyorum fazla kilolu kızları da sevmiyorum balıketliler kadar, hani böyle kilolu değil zayıf da değil nasıl anlatsam ki abilerim bilemedim ama anlamışsınızdır umarım

Bence böyle yani tabi güzellik algısı tartışılır

Sayfayı Paylaş