Kargolarla Anlaşma

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve elezar tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar işim gereği türkiyenin 4 bir yanina el yapimi bileklik ve kolyeler gönderiyorum internet uzerinden çalışıyor um ancak sirdugumda ptt 7 tl istiyor küçücük şeyler icin ancak ben bu fiyati aşağı cekmek istiyorum özel kargolarla mi görusmeliyim pttyle mi şirketin hangi belgelerini isterler bir yol göstere bilir misiniz ?

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    kardeş ptt anlaşmalı firmaların ya da şahısların kargolarını en son 1 liraya taşıyordu. ama senin için geçerli olacağını sanmam... müteşebbis emekçi insanlara bu kolaylık gösterilmiyor, nerde bir balcı, ayakkabıcı, hürrem sultan takı setçi, 100 liraya galaks s5 çi sahtekar üçkağıtçı varsa, onlara sağlıyor indirimi....
    özel kargoların ise indirimli hali o fiyat.. ama yine de gidip müdürlerle görüşmekte fayda var. belki insaflı birine denk gelirsin. insiyatif alabiirler...

gazo0202 bunu beğendi.
  3. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Resmiyette bizimde isletmemiz bulunmakta ve bizde vergi vermekteyiz acaba bizim içinde bu anlasma olmaz mi ?

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    onu bi sormak lazım. bulunduğun yerde ptt başmüdürlüğü kargo işletmesine bi git bakalım. çok ayrıntısını bilmiyorum. umarım o indirimi sana da yaparlar. hem senin hem alıcı için çok iyi olur. ekstradan bir de kargo masrafı ödemeden daha rahat satış yaparsın...şefle, personelle değil, direkt başmüdür muavini ile görüş.

5. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Çok teşekkürler forum da kargolarla alakasi olan arkadaslar varsa onlarinda görüşlerini bekliyorum

Sayfayı Paylaş