kardiyo sabah nasıl yapılmalı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve thuglife61 tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. thuglife61

thuglife61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    s.a arkaslar kardiyoyu sabah ac karna yapmak istiyorum hıtt tarzı kiloluyum amacım yag yakmak beslenmem iyi sabah 45 dkka hitt tarzı antramn yapmak istiyorum ama eve gelince yanında mide calıssımmı yoksa aksam idmana gidince 5 dkka ısınma 10 dkka twist 10 dkka yanlara egilme sonra mide calısım antramn sonrasıda mide calıssımmı ?

2. DaiMoNer

DaiMoNer Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    As

Sabah aç karnına 45 dk hiit kardiyo diye bişi olmaz bana göre

Sabah kalkar kalkmaz yarım ölçek whey iç 3dk ısınma 4-5km , 10yada 14tur 20sn sprint koşabildiğin kadar 40sn yürüyüş 5-6km bu şekilde 20-25dk hiit kardiyonun çok yararını görürsün

Sent from my iPhone using Tapatalk

thuglife61 bunu beğendi.
  3. atalayyüce

atalayyüce Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Selamlar, Benim de sana tavsiyem böyle bir planın varsa hiç bir şey ağzına koymadan interval programı izlemen , bunu kendi dozuna yapabilirsin ,direk 30 dk tutmak tutmamak değil olay verim alabilmen.(60/30 öneririm yani 1 dakika normal hızda yürüyüş 30 saniye depar bunu en az 10 kez yaparak) Beslenmeni , bu işlemi ne için yaptığına kadar bilmediğim için faydası olup olmaz mı onu dahi kestiremiyorum lakin ben bu olayı nadir kilo almalarımda , yağ oranımı düşürmek için yaparsam mideme bir şey götürmeden yapıyorum zaten sabah kalkar kalmazın amacı budur yağ yakımına yardımcıdır ama öncesi gün yediklerin ve gün içinde yediklerin çok önem teşkil etmektedir yoksa yağdan çok kas yıkımına da davetiye çıkarabilir buda en çok istenmeyecek olaydır. İyi Sporlar.

thuglife61 bunu beğendi.
  4. thuglife61

thuglife61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    saolun arkdaslar beslenmem sabah 4 yumurta 1 sarısı yaına 100 gram lor peynırı domates ve 1 dilim cavdar ekmegi ara ogun ceviz öglen 250 grm halsnmıs tavuk yanında kepekli pirinc 4 kasık ara ogun yeşil cay yada yesil elma antraman öncesi 100 grm tavuk yada lor oluyor yanında kepekli pirinc yada yulaf antramn sonrası aksamliiyin 250 gene 250 grm tavuk esmer pirinç 5 6 kasık yanında haslanmıs brokoli ancak havalr sogudu kardiyoyu antramn öncesi yapcam mecburen antramn öncesi 30 dakka hitt tarzı kardiyo yapcam 10 ar dakka twist ve dumbell side bend nasıl arkdaslar iyimi

5. atalayyüce

atalayyüce Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Selamlar tavsiyem antreman sonu yapman ağırlıkları daha enerjik güçlü şeyleri kaldırıp sonunda o çalışmayı yapman ki 30 dakika ağırlıktan sonra fazla bir süre bu yüzden maks 20dk olmakla birlikte 15dk düzgün yapılan HITT gayet iyi olucaktır iyi sporlar. :)

6. thuglife61

thuglife61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    whey proteının ıcınde karbon var seker var ınsulını yukseltırler amac ınsulun dusukken kardiyo calısma gh yuksek olup daha fazla yag yakıyoruz ısole proteın yok malesef
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Kasım 2015 ---
    whey proteının ıcınde karbon var seker var ınsulını yukseltırler amac ınsulun dusukken kardiyo calısma gh yuksek olup daha fazla yag yakıyoruz ısole proteın yok malesef

Sayfayı Paylaş