Kardio'da yeni bir devir basliyor!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve aneximandros tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Bodyforum ailesinin degerli uyelerini dun tanistigim, kullanirken zevkten dort kose oldugum, bugun ise beni tekrar teknolojinin spor hayatimizin uzerindeki etkileri uzerine dusunmeye sevk eden, yeni ve yeni oldugu kadar da cici bir egsersiz aleti ile tanistirmak istiyorum. Karsinizda expresso fitness aletler serisi:

http://www.expresso.com/

Lutfen usenmeden siteye girip bir bakin. Kisaca artik kardio yapmak ile oyun oynamak, arkadaslarinizla online kapismak, kendi rekorlarinizi altust etmek, ya da New York sokaklarinda muthis muzikler esliginde panaromik bir sehir turu atmak arasinda cok ince bir cizgi kaldi. Zannediyorum bu egsersiz makineleri cok yakinda Turkiye'ye de gelir (geldiyse de benim haberim yok, kusura bakmayin). Artik kardio benim icin cok daha eglenceli, siz ne dusunuyorsunuz?

bonatschi ve diez bunu beğendi.
  2. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Kanyon Mac'te var kardio yaparken similatorde yarışıyorsun..

3. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    cin seddinde pedal cevirmek, cok zevklidir kankalarla itinayla kapisilir. cok zekice dusunulmus umarim standart kardiyo makineleri yavas yavas bunun gibi olur artik...

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Aneximandros,

Fikir yeni değil, seneler öncesinde görmüştüm ancak vermiş olduğun linkteki baya bir gelişmiş modeli:)

Çok zevkli olacağa benziyor.
    Salonda sadece bir tane olsa, kardiyocular herhalde bir birlerine girerdi :)

5. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bunların dandikleri vardı bisiklet aletinde ben bir kaç salonda görüp denemiştim ama onlar eskiydi bunların görüntüsü falan baya bi güzel.

Bende bunu hep düşünmüşümdür, ama bunların ki sadece kardio ben vg yi de katardım işte karakter yaratacaksın gelişecek falan :D bakın bu fikir süper. Birde MMORPG tarzında yapılsa böyle bir olay süper olurdu. Tabii bunun tıbbi sorumluluğunu kimse alamazdı. Ayrıca tek bir aletin bir oda kadar olması gerekirdi ve de cidden pahalı olurdu.

6. Overlord

Overlord Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    bizim salona bu gelse bana yarardan çok zarar getirir :D valla kaptırırsam 1 ayda 50 kilo verip elvan abeylegesse gibi olurum :D

matiasdelgado bunu beğendi.
  7. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez

80 dakikadan fazla cardio çalışan ben, herhalde ağırlık antrenmanını falan unuturdum bunu görünce..üstünden inmezdim :lol:

8. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    of of offfff... diger bisikletdeki arkadaslarlada beraber yapilabiliyosa cok cok zevkli olur gezmek tozmk hem salonda kaynasmayi saglar keske olsa sursek

9. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Lüks salonlara yakında gelir .:)
    Ama ben genede binmezdim ,
    alışamadım bisiklete hiç :)

10. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Ben salonda ne bisiklete, ne koşu bandına binerim. Ama böyle bir aleti bizim salona geitrseler, ilk gün enaz 1 saatimi bu alete verebilirim. Cardio yapanlar için en büyük problem can sıkıntısı. Belli bir km ya da dk. olmadan bırakamıyorsunuz. İpod ya da salonda müzik yoksa ya aynada oranızı buranızı inceleyeceksiniz ya da sabırtaşını çatlatmaya başlayacaksınız.

11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    evet zevkli ve eğlenceli bir kardiyo aleti ama türkiyede her salona bu aleti alırlarmı bilemem bi de şu var tabi insan bu alete bir kaptırırsa kendini aşırı çalışmış olur

12. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Var mı açık havada koşmak gibisi ? Valla ben kondüsyon bisikletine binmeyi sevmiyorum , koşu bandında ise koştuğumu anlamıyorum. Bu sanırım atletizimden gelmemle alakalı birşey. :)

13. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Firma yeniliçikçi bir uygulama yapmış, sıkıcı kondisyon aletleri yerine, eğlence katmışlar. Türkiye'de lüks salonlarda belki görebileceğimiz türden cihazlar, zaten Türkiye'de doğru dürüst havalandırması olmayan, klima ile havalandırmayı sağlayan salonlara bu aletler heralde konulmaz!

14. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    En sağlıklısı, sabah erken saatlerde ormanlık alanda koşmak, var mı bundan iyisi...Maalesef şehirlerde heryer beton yığını oldu;ağaç alanlarınıda katlediyorlar; boş alanlara ağaçlandırma yapacaklarına alışveriş merkezleri yapıyorlar böyle oluncada insanlara diyorlarki girin bakalım şu yerin altındaki salonlara orada dört duvar arasında mekanik aletler var , koşun sağlık bulun...

15. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatı ne acaba bunun? eve alsam, yanında bir de weight gainer alırım herhalde :D

Sayfayı Paylaş