Karbonhidrat Tozu | ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve EskiLer tarafından 19 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. EskiLer

EskiLer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sa Arkadaşlar..
    O kadar bakıp durdum karbonhidratlara yalnız hiç bisey anlamadım .s.s
    Bunlardan anlayan biri bana uygun en iyi ürünü yazabilir mi..
    Boy: 177
    Kilo: 55.8
    1 Aydır Body yapıyorum haftada 4 gün programım var yalnız omuz ile kolun birleştiği eklem kısmında gelişme var..
    Beslenmeme kilo aldırıcı şart yoksa gelişmezsin dendi..
    Fiyatı öyle çok uçuk olmayan bana sadece ayda 6 kilo falan toplamda 12-13 kilo aldıracak bi ürün istiyorum.. 68 kiloyu bulursam ideal kiloma kavuşmuş olurum zaten..

Yalnız bu arada bisey daha danışmak istiyorum.. Body yaparken fazla ağır giremiyorum nedeninide anlamış değilim neyden kaynaklı olabilir sizce?
    Mesela kol bükmede dummbellarla 7.5 kilo kesiyo su an beni.. sırt üstü uzanıp halter kaldırdığımda 12.5 kilo kelebekte 35 kilo.. normalmi bu ağırlıklar..

2. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Şimdi daha 1 ay olmuş sen supplementi boşver bak 6 ay demiyorum ama bi 3 ay olsun Sen bol bol yemek ye süt iç peynir yogurt pekmez bal reçel et tavuk pilav makarna her gun mutlaka tuket (hepsini bi gunde değil haa :D ) zaten kilo alımın başlamıstır yavastan merak etme 3 . aya gelince beslenmen tamam ise 10 kg+ alabilirsin .

Gelelim kilolara bak herkezin gucu farklıdır benm birlikte başladıgım arkadaslarımda boyle ufak kilolar giriyorlardı ama zamanla vücut kendini toparlıyor 3 4 ay sonra 2 ye 3 e katlarsın o kiloları şimdilik sıkı çalıs iyi beslen iyi dinlen en az 8 saat uyu gunde.

boyle diyenleri pek dinleme sağlam beslenme ile herkez gelişir ama diyorsanki ben yiyemiyorum ,zamanım yok , seçiciyim o zaman

Dymatize Super Mass Gainer
    CytoSport Monster Mass
    Ultimate Nutrition Iso Mass Xtreme Gainer
    Hardline ProGainer(hem ucuz hem turk diye yazdım ayrıca kefil olurum bana kilo aldırdı .)

Ama ustune basarak soyluyorum Önermiyorum en az 3 ay boyle devam et.

rainhardt ve EskiLer bunu beğendi.
  3. EskiLer

EskiLer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Eyw hocam çok tsk ettim yorumun için :)
    Simdi bir başkasıda eğer toz kullanmazsan paranı böyle spor salonuna vermekle kalırsın dedi ona takıldım :)
    Yemem kuvvetli değil birde ben bulamıyorum mesela ilk bi hafta çok dikkat ettim 1.5 kilo aldım 7 gün sonunda.. Ama bütçe beni aştı :/ bende toz daha ucuza geliyor o zaman diyerek toza yöneldim..
    Yani vücut henüz kabarma değilde hazırlık aşamasında diyosun.. Doğru anladıysam rahatladım biraz :)

4. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    bak kardeşim haftada 1 kilo çok iyi bir rakamdır ayda 4 kilo eder bunun %70 kas olsa cok cok iyi bi kazanım demektir takma o hocayı o konuda kimse tavsiye etmez cunkı senın daha kas kutlen yokki cok cok protein kullanıcak veya karbonhidrat sen suna dikkat et bak Sabah Kahvaltıda Nesquik al tamammı pıtır pıtır olandan kalkar kalkmaz ye onu 1 kase ye sabahki enerji ihtiyacını karsılar hemde tutar senı acıkınca kahvaltı yap ama sağlam bi kahvaltı Öğleleri makarna ye yada pilav bulgur ne bulursan antrenmandan onceki ogunun bu olsun antrenmana git gelince kup seker ye 5 6 tane süt iç yiyebilirsen lor ye. hemen 45 dk sonra etli yanında makarna pilav olucak şekilde bi yemek ye (tavuk -balık -kırmızı et ne bulursan) yanında pilav makarna ye 1 tabak geceye kadar cok acıkırsan bişeyler ye Ama gece açken Lor peyniri ye yat ama aç ol cunku tok yatarsan sadece yağ olur kas olmaz. sabah gene aynı şekil buna devam et . Antrenmandan onceki ogunlerınde Pekmez reçel helva ne bulduysan kalorili ye antrenmandan sonrada Gun ıcınde BOL BOL ye yatmadan 2 saat once yemeyi kes şekerlı bişey tuketme (yemeki buyume hormonu cılgınlarca salgılasın kendini vucudun gelişsin.) Ayrıca boyum kısa kalır diye Squat Deadliftten kaçma cok agır olmasa bile haftada 1 gun yap bu hareketleri 1 ay sonra bana ozelden yaz durumunu.

5. yigitakilli

yigitakilli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Cevizlibağ
    mrb Hocam.Ben 1-2 aydır spor yapıyorum.kollarım göğüslerim biraz çıktı kollar 28 den 31 e falan çıktı.Ama asıl istediğim şey kilo almak.onu alamıyorum işte.yiyorm yiyorum yok.ne 1 kg artıyo nede azalıyo.Kilo artmadıkça deliye dönüyorum.Ömür boyu kilo alamıycam gibi geliyo.Gittim Seriouss mass aldım bitti gitti yine 1 gram almadım.iş yerinde 3 öğün yemek yiyorum.akşam eve gelincede yiyorum.hatta cici bebe falan aldım çok kalorilidir diye.ama nafile.lütfen bi el at hocam :( bu arada boy 185 Kilo 65 :'(

Sayfayı Paylaş