Karbonhidrat mı Protein mi ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ayhancan tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Uğraşılacak olan yanı nedir ? En kötü akşamdan hazırlarsın. Bekarlara anneleri hazırlar :) Hem paranızı şişirme şeylere harcamamış olursunuz hemde sağlıklı beslenirsiniz, fabrikasyon tozların en gereksizini kullanmamış olursunuz, sevdiğiniz şeyleri yersiniz. En kötü ihtimal girersin marketten 2 tane muz alır yersin.

2. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeşim ben sana söle söylim kilo alamayan büssürü insan var , bunun çeşitli nedenleri var örneğin ben spora başlamadan evvel yıllardır hep 56-57 gider gelirdim spora başladım gainer kullandım kilo aldırdı bana göre benim için proteinden bile önemli hacim alamadım mı napayım proteini . proteini tavuk,süt,yumurta onlardan alıyorum diceksin makarna pilav bunlardada karbonhidrat var haklısın ama çok yiyemiyorum ve bunun için gainer benim için çok önemli 6 ayda 10 kg aldım , 1 ay daha kullanıcam hedef inş 70 .

3. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Antremandan hemen sonra 2 muz indir, meyve suyu iç, çikolata ye, makarnayı mayonezli ketçaplı ye. Bizim salonda kemik gibi 20 yaşında çocuk 1 ayda 5 kilo aldı şunu ye bunu ye derken. Kiloyu keyifle yiyerek almak varken yok illa benim param bu saçma şeylere gitsin, ağız tadımın önemi yok, sağlıklı şeylerin önemi yok diyene sözüm yok.

4. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    çikolata,meyve suyu,mayonez,ketçap :) Çok sağlıklı bir kombin oldu .
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Haziran 2015 ---

5. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Mayonezde zeytinyağı var, yumurta var ve bolca kalori var. Kapiş. Meyve suyuna mı, çikolataya mı sağlıksız dedin bana mı öyle geldi ? Ketçabıda mayonezi sade yeme diye yazdım :) Onlarca işlemden geçen gainer sağlıklı, bunlar sağlıksız. Bu yaşlarda laf anlamamakta ısrarcı neden olunuyor anlamıyorum. Bildiğinizi okuyun en güzeli daha yararlı olacak o_O

Sayfayı Paylaş