Kararsız kaldım tavsiye lütfen

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve EdgeVII tarafından 3 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Selam, belki bilen çıkar güzel bir gelişmenin ardından bazı sebeplerden dolayı spora 4 ay ara vermek zorunda kaldım şimdi tekrar başladım 4. antremanı geride bıraktım.
    5 kilo kadar bir kaybım oldu bu süreçte ama 4. antreman sonunda bile toparlamaya başladığımı herkesten duyuyorum.

Şimdi şöyle ufak bir bütçe ayırdım bu ısınma antremanlarında kullanmak için supplement düşünüyorum.

İlk önce cell-tech düşünmüştüm ama sonra antrenörümünde tavsiyesi üzerine normal creatine + yanına ürünler düşündüm şöyle ki ;

Gaspari Creatine + Amino FX Pro Series
    yada
    Gaspari Creatie + Hardline Glutamine 150gr + Hardline BCAA 120tablet

hangi 2 li daha çok işime yarar? Whey falan önerisinde bulunucak arkadaşlar ; şimdiden iyi niyetinize teşekkür ediyorum lakin şu anda whey almam çok gereksiz :) aslında yukardakilerden creatine hariç kalanlar gereksizmi değilmi ondanda emin değilim...

Uzun lafın kısası 100lira kadar bir bütçe ile creatine + yanına ne almalıyım..
    Glutamine + Amino + BCAA vs. şimdi kullanmam gerekmese bile 3 hafta sonra programa geçmeye başladığımda kullanmak için şimdiden alabilirim -para cepte durmasın harcanıyo-

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    su an ıcın kreatın yeterlıdır

ama onun yanına basıt bır bcaa alabılırsın :)

Sayfayı Paylaş