Karında deri sarkması çözümü

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve likeaboss tarafından 10 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. likeaboss

likeaboss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu buraya açtım ama yeniyim burada.forumda araştırma yaptım ancak benim durum biraz farklı tam yanıt bulamadım.
    9yaşından 15 yaşına kadar aşırı kiloluydum en son noktada 118 kiloyu gördüm.daha sonra 15-16 yaş arasında yaklaşık bir senede sadece koşu ve diyetle 90 kiloya kadar düştüm.daha sonra 17-18 yaşları arasında yavaş yavaş 82 kiloya düştüm.koşuyu bıraktım.sonra baya bi sarkma oldu göğüs ve karında.1.5 yıldır body yapıyorum.göğüs ve diğer tarafları topladım bi ara karın da toplamaya başlamıştı ama bi türlü otururken ve ya şınav pozisyonundaki sarkmayı geçiremedim.1 sene kadar beslenmeme dikkat etmiştim ancak karında çok büyük değişiklik olmayınca motivasyonum kayboldu beslenmeme de dikkat etmemeye başladım ve son 2-3 aydır şeker ve yağa dikkat etmeden body e devam ediyorum.şu an kilom 84 yaşım 20.
    - nasıl bi diyet uygulamalıyım ?
    - salonda sorduğumda kardiyoyu kes dediler.kardiyo yapmalı mıyım ? (kardiyo yapınca kilo veriyorum)
    - karın çalışmasını nasıl yapmalıyım ?
    - eğer doktora gidilecekse hangi bölüme randevu almalıyım ?

Sayfayı Paylaş