karın kasları?

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve lady.winchester93 tarafından 6 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. lady.winchester93

lady.winchester93 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    merhabalar. ben karın bölgemdeki kasları aynaya baktığımda net bir şekilde yani çizgi şeklinde görebiliyorum. yeterince belirgin değiller ama gene de bir şekillenme var ve daha fazla geliştirmek için de uğraşacağım. fakat şöyle bir sorun var ki çevremdekilere karın bölgem Nasıl diye sorduğumda kas yok diyorlar. ben de bazı baktığım aynalarda görüyorum örneğin odamın aynasında, ama bazı aynalara baktığımda ise netliği azalıyor. biliyorum biraz saçma bir tanım oldu ama bu neden kaynaklanır ne Zaman her koşulda görünür kaslara sahip olurum? 4 aydır fitness yapıyorum ve fazla kilom yok ama yağ oranımı düşürmeye çalışıyorum. beslenmeme de dikkat ediyorum ama benim gördüğüm gelişmeyi etrafımdakiler hiçbirşey yok tarzında yorumlayınca biraz motivem düşüyor.. umarım tam olarak anlatabilmişimdir derdimi..

2. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    Sadece 'ışık' la alakalı bir durum. Fotoğrafçılıkla uğraşanlar iyi bilir.
    Çevrenden gelen içi boş yorumlar motivasyonunu düşürmesin.
    Disiplinli diyetle daha iyi bir form yakalarsın.

lady.winchester93 bunu beğendi.
  3. lkrydn

lkrydn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selam :) okuyunca istemsizce güldüm.Aynı sıkıntı bende de var.Karnımda sabah aç karnına baktığımda üstten iki baklava göründügüne yemin edebilirim.Fakat kime sorsam yok öyle birşey.Fotoğraf çekiyorum fotodada görünmüyor.Yağ oranımızı biraz daha düşürücez artık moral bozmak yok çalışmaya devam :)

4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Tabikide bulunduğunuz ortamdan kaynaklanıyor, mesela çektiğiniz bir fotoğrafta renklendirmeler vücudunuzun parçalı olduğunu daha net gösterir..

5. lady.winchester93

lady.winchester93 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    diyet değil ama sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. protein ağırlıklı az karbonhidrat şeklinde gidiyorum. benim istediğim zaten baklava şeklince bir kas değil, ortadaki çizginin biraz daha belirgin olması. fakat bu konuda kafama takılan bir durum var. böyle bir görüntü yakalamak için definasyon diyetine girmek şart mıdır?definasyon diyeti için listelere baktığımda nette bulduğum listelerin çok sert olduğunu gördüm. Yani nette yazan bir diyeti uygulayacağıma kendim proteini arttırsam, karbonhidratı günde 3-4 dilim kepek ekmeği veya yarım tabak bulgur/kepekli makarna gibi şeylerle sınırlandırsam daha iyi olur mu? 1.60 boy, 49 kiloyum. Yağ oranım en son %15 çıkmıştı ama evdeki tartıyla o şekilde çıktı net bir doğruluğu var mı bilemiyorum tabi. tahminimce en fazla %17 dir diye tahmin ediyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Şubat 2016 ---
    kesinlikle :) ben sadece odamın aynasında çektiğimde görebiliyorum. yağ oranı düşerse daha netleşirler sanırım.

6. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    Evet bu iş kesinlikle matematikte içeren bir takıntılık durumu :)
    yanı proteın karbonhıdrat ve yağı ne kadar aldıgını sayı olarak bilmek zorundasın.
    önemli olan görüntüdür fakat boyun kilon ve söyledıklerıne bakacak olursak ıstedıgını elde etmek ıcın çokta uzun bir yolun yok.

7. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    İsik oyunları/çare dusuk karb:)

Sayfayı Paylaş