Karın kası ağrısı.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Mücahit61 tarafından 2 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Mücahit61

Mücahit61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Ben bu forumda yeni üyeyim 2 gündür forumda bulunan konuları okuyorum. Her neyse :) Ben 2 gün önce kendiliğimden birden mekik ve şınav çekesim geldi yattım yere başladım 1,2,3,4 felan gidiyordum en sonunda doğal olarak yoruldum ve bıraktım. Buraya kadar hiçbir sorun yok ama ilerleyen saatlerde karın kaslarımın olduğu yerlerde bir ağrı hissettim. Bu ağrı öksürünce,karın kaslarını elleyince,göğüsümü içeri çekince oluyordu. Bir başka ağrıda göğüs kaslarımın olduğu yerler ordaki ağrı ise o kasları sıkınca veya elimle birşey kaldırınca hemen ağrıyor. Bu ağrılar şınav ve mekik çektikten sonra başladı. Acaba bu ağrılar ham olarak şınav ve mekik çektiğim için mi oldu? Forumda çeşitli konular okudum büyük ihtimal ham olduğum için ağrılar oluyor diye düşündüm ama yinede emin olmak için sizlere sormak istedim. Son olarak ben yeniüye olduğum için yeni başlayanlar bölümünde konu açamıyorum acaba sorunlarımı bu konu altında sorsam yanıtlanırmı? :)

2. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    ağrılar ham olduğun için elbet.Ama düzensiz, aklına gelince gece yarısı 10 mekik çekmeninde bi faydası yok yani kendini yorarsın boşa.belini ve vücudunu ısıtmadan hiçbir hareketi yapma sakatlanabilirsin.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    kaslar gelişiyororada hassasiyet artıyor
    tabiki hamlıkta var
    zorlanmada var
    bunlar normal şeyler ve zamanla geçer

4. Mücahit61

Mücahit61 Üye