Kan Tahlillerim yardım!!!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Doganovski tarafından 3 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Doganovski

Doganovski Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    20 yaşımdayım vücut geliştirme yapıyorum değerleri yorulmarmısınız,ayrıca daha önceki testlerimde ng/L şeklinde yapılıyordu şimdikini bu şekilde verdiler kaç ng/L ye eşittir bu

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      54,6 KB
      Görüntüleme:
      269
  2. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Hersey normal değerlerinizde tiroidler sağlıklı temel vitaminler guzel kadınlık hormonu dengede testesteron iyi insülin sürekli kontrol ettirin o biraz bir ihtimal kritiğe düşebilir gibi çok ananolik ve bu spor icin çok önemli bir hormon ailede şeker hastası varmi veya çikolata vs fazla yermisin vücut tipi ne boyun omuz ölçün kaçaçlık tokluk kan şekeriniz ogrenebilirmiyim kan glükozu

3. Doganovski

Doganovski Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Endomorf vücut tipindeyim zaten daha öncede morbid obezdim şuanda yağlıyım boy 174 kilo 83 daha önceden insülin direncim vardı,antrenman sonrası insülini yükseltip anabolikliği arttırmak için basit şeker alıyorum beyaz ekmek tüketimimde var Açlık Glukozum düşük,58 çıktı tokluk baktırmadım yanlışım yoksa insülin direnci yani şeker başlangıcı için insülinin yüksek olması gerekli benimki düşük bile,ayrıca sizce testosteron seviyesi genelin üzerindemi yoksa ortalamadamı

4. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    İnsülinkan şekerinin tehlikeli bir şekilde yükselmesine izin vermez.. Glukagon hormonu da kan şekerinin fazlaca düşmesine (hipoglisemi) engel olur aşırı düşerse glükoz artar şeker sürekli dalgalanır demek istediğim bu.Bir süre dusuk şeker kullanın vücut toparlasın kendini insulinden uzun sure faydalanırsak yağlanma sorunumuzda olabilir beyaz ekmek yerine yulaf ve pirinç tercih edin. Su tüketimi arttırın test normal

Sayfayı Paylaş