Kalp

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve BCAG57 tarafından 13 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BCAG57

BCAG57 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar
    Bundan 2 ay önce 170 kalp ritmi ile hastahaneye kaldirildim.Kan ve EKG testleri yapıldı.Sonuclar temiz çıktı.3-4 saat hastahanede misafir edip taburcu ettiler.Gece nefes daralması ve titreme ile yerimden fırladım şah damarim sanki patlayacak gibi atıyordu.Farkli bir hastahaneye gittim yine kan testi ve EKG yaptılar.Temiz çıktı fakat kalbim güm güm atıyordu 120-130 civarlarindaydi.Doktor psikolojik olabileceğini söyledi.bu süreç böyle devam etti ve 4 defa ekg 3 defa kan testi yaptırdım.Hepsi temiz çıktı hatta beyin tomografisi bile çektirdim:) oda temiz çıktı. psikiyatriye gittim panik bozukluk olduğunu soylediler.ozellikle son 1 hafta durup dururken nefesim daralıyor ve kalbime çok yoğun agri giriyor.15 yaşında 110 kilo olarak spora başladım şuan 18 yaşındayım ve 3 senedir supplement veya Steroid kullanmadım ama günde 2-3 kupa kahve iciyordum.Bu sporu yaparken kaldirabildigim en yüksek ağırlıkları kaldırıp az dinlenerek yoğun bir antreman yapiyorum.Kalp krizi riski var mı sizce bu sporu birakmalimiyim

Cevaplarınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş