Kalca sorunu

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve trteemo tarafından 17 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. trteemo

trteemo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Abiler selam 3 aylik spor macerami an itibari ile maddi sikintidan oturu birakmis bulunmaktayim 75den 68e kg ye dustum vucudum sikilasti evet fakat sorun su super skinny fit 30 beden pantolon giyiyorum bacaklarim kalin geliyor ve kalcam cikik geliyor arkadaslarim her ne kadar iyisin desede bunu takinti etmis durumdayim olmasi gibi besleniyorum ne eksik ne fazla ne yapmaliyim ? Vucudum bu sekilde

Ekli Dosyalar:

2. Furkan221635

Furkan221635 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    İyi duruyorsun dostum, bir sorun göremedim ben.

3. BadiEkrem34

BadiEkrem34 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yağ üst bölgede değil de bacaklarda toplanmıştır muhtemelen. Yağ oranın düşürmeye devam edersen bacakların da zamanla incelir.

4. trteemo

trteemo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Abi sporu maddi sikintilardan dolayi biraktim fakat evde yavas yavas kilo vermeye ve karbonhidrati az yemeye calisiyorum ekmek neredeyse yemiyorum zamanla alt gobek yaglarimda azalma gorulur mu ustten baklavalarim hafif hafif gorunuyor alt gobekte cok az bi yagim var yanlarda pek kalmadi fakat hafif cikik duruyor yandan bakinca ama dokununca sert bir dokusu var olmasi gereken boyle sanirim

Sayfayı Paylaş