Kalbimde bi sıkıntgı var sanırsam Yardım

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Sawtain tarafından 6 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    2 ay önce alt ast degerlerım normalinden 10 15 fazla cıktıydı neden arttıgını hala anlamıs deılım doktor hepatıtlerıme felan baktı hıcbır sorunda goremedı karaciğer hastalıgı felanda yokmus.doktor proteını azalt gunde 1 yumurta felan dedı bu onerı bu sporu yapanlar ıcın bıtmek gıbı bısey ve
    şu aralarda kalbimde bi rahatsızlık var gıbı hıssedıyorum acaba 1 yıldır hıc adam akıllı kardıyo yapmadıgımdan kalbımde sıkıntı oldugunu dusunuyorum arada gogus ortasında bısey acı felanda deıl ama bı his onerılerınızı beklıyorum doktora gıdecem 8 ınde yıne
    not:hep agır antreman yapıyorum genelde tukenene kadar ve 1 saatı gecmem antremanda.

2. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    ya panik ataktır yada kalple alakalı bir problemdir.
    Yediğin içtiğin şeylerin hazmı bile kalpte aritmiye neden olabiliyor

3. firatozturk

firatozturk Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Genelde protein içeren besinler içinde yüksek kolestrol bulunduran yiyeceklerdir.Örneğin yumurtanın sarısını tüketmemelisin protein beyazındadır sarısı yağ ve kolestroldür.Doktorun söylediğini dinlemelisin.Bilimin şakası olmaz acı bir şekilde tatmak zorunda kalma bunu.Vejeteryan olarak devam edebilirsin bunu araştır.
    İy antrenmanlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş