Kalım bacak ve kalça sorunu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Goxel23 tarafından 15 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Goxel23

Goxel23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese iyi günler arkadaşlar pandemi ramazan evde kal derken mideyi çöp ettik zaten bundan öncesinde de kalın bacak sorunum vardı şimdi beter oldu 57 cm üst bacak alt bacak da 40 cm kalça desen aldı başını gidiyor makro hesapları yapıp güzel bir diyete başladım kalçadan 4 cm e yakın incelme oldu ama şu bacak sanki amatör ligde oynayan bir futbolcu misali gitmiyor ( futbolla aram yoktur ) bacak idmanı girecem korkuyorum daha büyür diye bir kesim koşmak daha çok kalınlaştırır diyor e ben cardioyu napcam bir kesim bisiklet sürme kalınlaşır diyor bir kesim bacak idmanını es geçme diyor squat leg ext curl ağırlık ver diyor e kardeşim onlar gelişim daha büyür diye düşünüyorum

Kısacası bacaklarım ve kalçam yağlı
    üst vücudum gayet iyi ama şu alt kısmı inceltmek istiyorum

Deneyimli olan varsa fikrini paylaşabilir nasıl bir yol izlemeliyim kaç ay kaç yıl nasıl bir beslenme düzeni işe yaramışmı

En son liposuction ameliyatı olacam az kaldı

2. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Östrojenine baktır, yüksekse düşürmelisin.Basen baldır göbek yağlanmasında yüksek östrojen etkisi var.Yağlar idmanla ve ısıyla enerji olarak harcanır.Vucuda aldığın karbonhidratları düşür ki vucudun eksilen enerjiyi yağlardan elde etmeye çalışsın...

3. Goxel23

Goxel23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok güzel bir yere deyindin

Neden mi çünkü bende jino var
    Kan testi ultrasyon falan tam detaylı aldırıp bu sene ameliyat olmayı düşünüyordum

Dediğin givi östoyu baskılamak lazım bunu düşüneyim teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş