Kalça yağı eritemiyorum.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve umttk0 tarafından 21 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Tags:
  1. umttk0

umttk0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam adım Umut 16 yaşındayim. 1.5 ayda yaklaşık 15kg verdim. Göbeğim az kaldı. Ama kalcam büyük, bu rahatsız ediyorum aynadan kendime bakıyorum kalcam dışarıya çok çıkık gibi duruyor bu beni rahatsız ediyor. Şu an 171 boy ve 72kgyum. Tek sıkıntım kalça ve eritemiyorum. Sinirden ağladığım zamanlarda oldu. XL'den S beden düştüm T-shirt için. Ama pantolon fazla bir fark göstermedi. 36dan 33e düştüm. Özetle geçersek kalca büyüklüğüm beni rahatsız ediyor. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum. İnternetten bakıyorum hareketler var yapıyorum ama bir etkisini haylen göremedim. Ne yapmam lazım lütfen yardım edin. Bu kalca, basenlerjmin gitmesini istiyorum. Çok bunaldım. O kadar bunaldım ki kalcam ve belim tam otursun diye yağmurluk giyiyorum. Bu yaz kalça eritmek istiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim. İyi günler...
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Haziran 2018 ---
    Fotoğraf da ki gibiyim. Sol da kinden biraz daha büyük çok rahatsız oluyorum. Cevaplarınixi bekliyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Haziran 2018 ---
    B
    Ve bacak arasın da yağlarınm da var

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 21 Haziran 2018

Sayfayı Paylaş