Kalça sorunum var hemde çok kötü durumda...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Bakkal tarafından 9 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Bakkal

Bakkal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben saçma sapan bir başlık açmıştım. Onu daha düzgün bir şekilde açmak istiyorum.
    Arkadaşlar, hocalarım
    Mükemmel bir kalça hatta kilo sorunum var. Bu yüzden de kendime güvenim artık 0 durumuna geldi. Lütfen yardım edin. Kız arkadaşımdan ayrıldım bu konu yüzünden. Topluma karışamaz oldum nerdeyse. Lütfen bana taktik verin yol yoldam gösterin. 93 kilodan 85-84 kiloya düştüm ama çok bişey kaybetmemiş gibiyim. Boyumda kısa.Sadece tartıda kilom azaldı. Bunu yaparken bişey yemedim salata falan yedim ama hiç spor yapmadım. Kilo vermesine veriyorum fakat değişen bişey olmuyor. Ben oldum olası kalçamdan çektim. Yaşım 18-19 hayatımın baharını batırmak istemiyorum. Ne yapmam lazım. Ne yemem lazım. Kardio kardio herkes bunu söylüyor bunun yararı nasıl olacak bana. Lütfen birisi anlatsın. Teşekkürler.

Fuathan bunu beğendi.
  2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    leğen kemiklerin geniştir belki , bir fotoğraf atarsan daha iyi anlayabiliriz. onun dışında bölgesel yağ yakımı yok. diyetle yağ yakmaya devam edeceksin başka yolu yok.

3. erenmrt

erenmrt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    İlk işin spor salonuna yazılmak olsun. Kardiyo önemli bunun yanında bacak kalça hareketleri var, Squat-leg press-deadlift gibi.
    bu tip bacak hareketlerini yapacaksın. Set aralarını max 30sn tutarak kas üzerindeki stresi arttıracaksın. Zamanla kalçan şekle girecektir.
    Moralini bozma, youtube da videolar var insanlar ne değişimler yaşıyor.

4. Bakkal

Bakkal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Eyvallah üstat sağolasın
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Mayıs 2016 ---
    Gerçekten kötü diye buradayım. Fotoğraf atmasam iyi olur. Ama tavsiyen için de çok sağol.

5. ZeaScott

ZeaScott Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Benimde 170 boyum 70 kilom var kalçam yandan bakılınca gerçekten belli oluyor birgün alay ederler diye küçültmek istiyorum hangi hareketleri yapabilirim dambilla evde. Kalçamın 95cm çevresi göbek ise 80 cm

Sayfayı Paylaş