kalça-basen-bacak sorunsalı?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve nyks_nyks tarafından 8 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nyks_nyks

nyks_nyks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba herkese, bu konuyu bayanlara özel bölümüne açtım, ancak kimse ilgilenmedi, benim gerçekten bilgi almaya ihtiyacım var, öncelikle boyumu kilomu söyleyeyeyim, boyum 1.65, kilom 53. önceleri baya zayıftım, yesem de kilo almazdım, ancak 1-2 aydır, kilo aldığımı farkettim, özellikle basen, bacak ve göbek bölgelerine, göbek kısmında değilde yanlarda hafif fazlalıklar oluşmaya başladı, ama en büyük sıkıntım, kalçalarımın düz oluşu, gerçi kilo alınca biraz değişti ama, yine de yanlara doğru genişleme daha çok oldu, bel 67 basen ölçüm 95 ancak dediğim gibi yanlara genişleme söz konusu:) tabi beraberinde selülit de geldi bacaklara.. şimdi ben 3 ay sonra spora başlayacağım, ancak spora başlamadan önce evde bişeylere başlamak istiyorum,

kalçalarımı küçültmeden dikleştirecek ve sıkılaştıracak egzersizler var mı acaba?

Bir de üst bacaklarım da kalınlaştı ve çok saldı kendini, bacaklarımı kapatığımda üst kısımda yanlara doğru bir yayılım söz konusu, orta kısımda bir boşluk oluyor, sinir bozucu:(

sizden bana uygun bir egzersiz programı söylemenizi isteyeceğim, umarım yardımcı olursunuz :)

2. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    benim de yağ cogunlukla basenlere koplanıyordu.
    spora baslamadan önce 36 beden bol giymek zorunda kalıyordum.
    1.5 ay cardio + diyet yaptım ve dün itibariyle 32 beden pantalona girebilidm :)
    bolluk bile var..

evde olur bilmiyorum fakat caridonun önemi ve 3 beyazdan uzak durmak karbonhidratı kesmek lazım.
    yağı minimuma indirip bol su içmek.
    kısacası proteini bol almak.

ustalarım daha iyi fakat benim izlenimlerim bunlar.

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş