Kai Greene

Konusu 'Profesyoneller' forumundadır ve Stilgar tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Stilgar

Stilgar BFTR Destek / CMS Admin

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    50
    Meslek:
    Ticaret
    Yer:
    Istanbul, Moda
    Ad : Kai Greene
    Boy : 173 cm
    Kilo: 125 – Off Season : 140 kg
    Doğum Tarihi : 12 Temmuz 1975
    Doğum Yeri : New York / Amerika

12 Temmuz Brooklyn,New York doğumluyum. 6 yaşımdayken ailevi sebeplerle New York yetiştirme yurtlarına yerleştirildim. Önümüzdeki 10 yıl boyunca çeşitli aileler tarafından bakıldım. Bu süre zarfında ağırlık antrenmanlarını bir sığınak olarak gördüm hep.
    Vücut geliştirme kariyerime başlamak güvenimi tekrar kazanmama yardımcı oldu ve yarışmalarda kendimi geçecek gücü kendimde göstermemi sağladı ve yeteneklerimi kendime iyi niyetli rakip belirledim. Ortaokul yıllarımın en iyi bölümlerini çeşitli gösterilere ve yarışmalarda yer alarak harcadım. Gençliğimdeki yarışma kariyerimdeki ilk ikinciliğim, daha önce kimsenin görmediği bir gücü şekilde vücudumu geliştirmeye karar vermemi sağladı.
    19. yaş günümden önce bir organizasyonda profesyonel oldum ve dünyanın en genç profesyonel doğal vücut geliştirmecisi oldum. Bu profesyonellik beni daha azimli ve hırslı olmaya itti.
    Kai Greene Amerikalı Profesyonel IFBB vücut geliştirmecisidir. 2013 yılında Prag Pro turnuvasında şampiyon olmuştur. Ayrıca Mr. Olympia’nın 2012-2013 ve 2014 yıllarındaki 2.sidir.

Kaynak : http://www.kai-greene.com/index.php?page=biography

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 1 Kasım 2014
  2. Claudbutler

Claudbutler Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Bana kalirsa bu adam 2 yilda da mr olympia olmaliydi. Ben bunu anlamiyorum

3. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Bana gore hakkinin yendigi ve cok basarili buldugum kisilik.

4. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Kai vücut olarak benim gözüme en irice gelen yarışmacıydı. İzlediğim kadarıyla da eğlenceli bir kişiliği var , en azından hareketleri o yönde. Hayat hikayesini kısaca yazmışsın okuyunca daha etkileyici geldi.

Özellikle şu saçı Mortal Kombat'tan fırlamışçasına bir hava katıyor :D Ama Mr.Olympia bilindiği üzere kulislerin biraz etkili olabildiği bir yarışma. Amerikan miliyetçiliğinden tutunda birçok söylenti var. Yalnız Kai'nin biraz karanlık olayları da var geçmişte yaşadığı. Özellikle şu greyfurt ile kurduğu yakın ilişki sanırım onun başarısında olumsuz düşünen jüri üyeleri olmasına sebep olmuş olabilir :D
    Ancak ne olursa olsun seneye seçileceğini ve seçilmesi gerektiğini düşündüğüm bir profesyonel.

Claudbutler bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş